"hayaller ileri, anılar geri götürür."
-Anonim

Mükellef Girişimi

Mükellef

Mükellef Girişimi Hakkında

Mükellef, şirket kurulum ve yönetiminde uçtan uca çevrimiçi hizmet sunan bir girişim. Kısacası evinizde ya da ofisinizdeyken şirket kurulum işlemlerinizi başlatıp, ön muhasebe programı, e-fatura, e-defter hizmeti ve sanal ofis gibi ihtiyacınız olan hizmetlere hızlı bir şekilde kavuşuyorsunuz. 


Bu girişim sadece yeni şirket kurma ihtiyacı olan kişilere değil, güncel olaran var olan şirketlere de hizmet vermektedir. Güncel de faaliyet gösteren şirketinizi Mükellef'e geçirerek sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz.


Mükellef'in benimsediği en temel amaç şirket kurulumunda ki bütün pürüzleri azalatmak. Üye olma aşamasından sonra bir kaç bilginizi istedikten sonra gerekli işlemleri başlatabiliyorsunuz. Kurulum aşamasında gerekli olan resmi evraklar için ise anlaşmalı olan kuryeler devreye giriyor. Evrakların halledilmesinden sonra size özel bir mali müşavir atanıyor ve işlemlerini tamamlıyor.


Genel anlamıyla SaaS modelini benimseyen Mükellef aylık ücretlendirme modeli ile çalışmakta. Paket özelliklerine göre aylık ücret 75 ile 1.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 


Mükellef Ekibi

Mükellef Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Mükellef Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Mükellef Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et