"ders alınmış bir başarısızlık, başarı demektir."
-Malcomb S.Forbes

Kredya Girişimi

Size yardımcı olmak için buradayız.
Kredya

Kredya Girişimi Hakkında

2017 yılından beri finansal mobil uygulamaları arasında en çok sevilen ve kullanılan uygulamalardan biri olduk. iOS ve Android tabanlı kredi hesaplama ve karşılaştırma uygulamamız Kredya 150.000’den fazla kez indirildi ve yüzlerce kullanıcının verdiği oylarla en popüler uygulamalardan biri oldu. 2018 yılı haziran ayından itibaren de www.kredya.com adresinden size hizmet vermeye başladık. Yayına başladığımız ilk yılda Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında Finans&Bankacılık kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldük.


Kredi kullanım sürecinde şeffaflığın ve tüm seçenekleri değerlendirmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bunun için de tüm bankalardan en güncel teklifleri sizin için derleyip en doğru kararı almanıza yardım ediyoruz.


İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi araştırırken veya mevcut kredilerinizi yeniden yapılandırmayı gözden geçirirken en büyük yardımcınız olmak istiyoruz. Tüm hizmetlerimiz ücretsizdir ve hep öyle kalacaktır. Dilerseniz bize geri bildirimde bulunabilir Kredya'ya katkı sağlayabilirsiniz. Dönüşlerimiz hızlı ve etkilidir. İyi kullanımlar.

Kredya Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Kredya Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Kredya Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et