"çalışmamak için hiçbir bahanen yok!"
-Anonim

Kampbros Girişimi

Doğaya At Kendini!
Kampbros

Kampbros Girişimi Hakkında

Doğa yeri arama motoru Kampbros, kamp alanları, bungalov evler, tabiat parkları gibi doğa tatili lokasyonlarını listeliyor. Doğaseverlerin işletmeler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmesini ve kolayca rezervasyon yapabilmesini sağlıyor. Kampbros'da harita üzerinde filtrelemeler yapabilir veya konumunuza en yakın doğa yeri işletmesine ulaşabilirsiniz.


Karavanınız veya kendi çadırınız ile konaklayabileceğiniz kamp alanlarına kolayca ulaşabilir, işletme profillerinde sezon bilgileri, çalışma saatleri, tesis içerisinde sunulan imkanlar, işletme veya çevresinde keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak aktiviteler, fiyat listeleri ve işletmenin detaylı fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Yola çıkmadan önce işletme profilinden yol tarifi alabilir, işletmeye Ulaşım, Temizlik ve Fiyat olarak üç ayrı kategoride bırakılan yorumları inceleyebilirsiniz.


Kampbros "Kendini Doğaya At!" sloganı ile her geçen gün daha fazla doğaseveri, doğa yeri işletmeleri ile buluşturuyor. Yeşil ormanlar, masmavi deniz kıyıları ve uzun plajlar ile 5 Milyar Yıldızlı doğa otellerine ulaşmak Kampbros ile artık çok kolay.

Kampbros Ekibi

Kampbros Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Kampbros Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Kampbros Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et