"hayatınızın hikayesini yazarken, kalemi başkasının tutmasına izin vermeyin."
-Harley Davidson

İstatistik Atölyesi Girişimi

İstatistik Atölyesi Bilgi Üretir...
İstatistik Atölyesi

İstatistik Atölyesi Girişimi Hakkında

İstatistik Atölyesi Araştırma, Analiz, Raporlama ve Eğitim Merkezi olarak 2013 yılından bu yana danışmanlık ve destek hizmeti sunuyoruz.


Yeteneklerimiz temelde 3 gruba ayrılmaktadır.


1- ARAŞTIRMA                : Anket Hazırlama / Anket Uygulama / Odak Grup Görüşmeleri


2- ANALİZ ve RAPORLAMA  : Temel ve İleri Düzey İstatistiksel Veri Analizi / Zaman Serileri ve Ekonometrik Veri Analizi / Tahmin Hesaplamaları


3- EĞİTİM                     : Bilimsel Araştırmalara Yönelik SPSS İle Veri Analizi Eğitimi / İş Dünyasına Yönelik Araştırma ve Analiz EğitimiHizmet sunduğumuz alanlar 2 gruba ayrılmaktadır.


1- AKADEMİK DANIŞMANLIK : Bilimsel araştırma çalışması yapan ya da tez yazan öğrenci/akademisyenler için saha araştırması, istatistiksel veri analizi ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.


2- SEKTÖREL DANIŞMANLIK : Kamu kurumları ve şirketler için saha araştırmaları, istatistiksel veri analizi ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda Türkiye genelide tüketici davranışları ve satın alma araştırmaları, pazar araştırmaları, ürün ve rakip araştırmaları, çalışan araştırmaları gerçekleştiriyoruz. 


Kurulduğumuz günden bu yana 38 saha araştırması, 3700'den fazla istatistiksel veri analizi ve raporlaması, 35 eğitim faaliyeti gerçekleştirdik.

İstatistik bölümü mezunlarından oluşan profesyonel kadromuz ile gelişen Türkiye'de akademik camia, kamu kurumları ve iş dünyası için bilgi üretmeye devam ediyoruz.İstatistik Atölyesi Ekibi

İstatistik Atölyesi Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
İstatistik Atölyesi Girişimin Tanıtım Videosu
İstatistik Atölyesi Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Girişimimizde yer almak için bize ulaşabilirsiniz.
Yanıtla
Girişiminizi Tanıtın
İstatistik Atölyesi Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et