"takdir edildiğinde değil, taklit edildiğinde gerçekten başarılısın demektir."
-Anonim

İnfoset Girişimi

İnfoset

İnfoset Girişimi Hakkında

İşletmeniz için gelişmiş bulut iletişim ve destek çözümleri Planla, yönet, gözlemle. Tüm süreçleri tek ve kolay bir platformda yönet.


İnfoset.callcenter

Gelen ve giden aramalarınızı yönetmek için hepsi bir arada bulut çözümünü kullanın. Çok kanallı akıllı çağrı dağıtımı (ACD), IVR, sesli yanıt, sesli posta, ses kayıt ve daha fazlası.

İnfoset.desk

Tüm destek kanallarınızı (e-posta, telefon, sohbet, yardım merkezi) tek bir ekrandan yönetin. Canlı destek ile müşterilerinizle iletişim kurun. Self servis müşteri desteği için bir yardım merkezi oluşturun. Müşteri yolculuğundaki her noktayı takip edin.

İnfoset.chat

Çok geç olmadan ziyaretçilerinizle konuşun. Ziyaretçileri otomatik olarak müşteri adaylarına dönüştürmek için sohbet tetikleyicileri kurun veya ürün geri bildirimi almak için onlarla konuşun.

İnfoset.sales

Basit sürükle-ve-bırak satış süreç yönetimi ile satış ekibinizi bir arada tutun. Müşterilerinize ulaşın ve tüm iletişim kanallarını tek bir yerden takip edin. Görevler ekleyin, toplantılar düzenleyin ve müşterilerinizi tek bir tıklamayla arayın.

İnfoset Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
İnfoset Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
İnfoset Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et