"türkiye'de beni en çok motive eden iki kelime "hayatta yapamazsın""
-Anonim

İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA Girişimi

Birlikte daha güçlüyüz!
İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA

İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA Girişimi Hakkında

Her şey küçük bir adımla başlar; hayallerimiz, gerçeklerimiz, yaşadığımız hayat... Sizi siz yapan her şey, sizin inşa etmek için attığınız adımların sonucudur.  

Bazen doğrularımız, gerçekliği yaratmasa da üzerine gittiğimiz, vazgeçmediğimiz her şey bize doğru zamanda olması gerektiği gibi gelir.  Hiç kimse size inanmasa da, hırsla hayata geçirmek için çabaladığımız projelerimiz bir anda gerçekleşir.

Fakat bunu yapmak için öncelikle kendimize inanmamız gerekir ve çağın gereklilikleriyle, geleceği görebilmek ve uygun stratejik hamlelerle bunları harmanlamak önceliğimiz olmalıdır.

İşte Algedra’nın kuruluş hikayesi bu temeller üzerine kuruludur. 2013 yılının Mayıs ayında kurulan dekorasyon ve iç tasarım şirketi, sektördeki diğer rakiplerinden farklı olmak için bir adım attı. Belki Algedra’nın başarılı olacağı ve bugün Avrupa’dan Orta Doğu’ya, Asya’dan Amerika’ya genişlemesi akıllarının ucundan bile geçmiyordu, ama gerçek şu ki bu adım başarılı olmalarının yegane sebeplerinden biri oldu.

Her şey bir çizimle başladı

Algedra’nın kuruluşu bir çizimle başladı.

Fikirlerin gerçekliğe dönüşme zamanı geldiğinde Mohab Ayoub somut bir hamle yaparak, bir masanın başında kendini gerçekleştirmek için kalemi ve kağıdı eline alıp logoyu çizmeye başladı. Belki bir şirketin kuruluşu bir çizimden önce farklı yapılara bağlıydı ama o kendinden çok emindi.

Logo çizildi, fikirler ortaya atıldı ve plan adım adım uygulamaya konuldu. Zorlu ve yorucu bir sürecin ardından her şey olması gerektiği gibi, o kendinden emin adımlarla gerçekliğe dönüştü.

Küçük Adımlar, Büyük Hayaller

Bir logo... Somut gerçekliğe atılan küçük bir adım, ama içerisindeki anlamlarla büyük bir hayalin simgesi. Güneş, çiçekler ve altın sarısı renk ile büyük anlamların ipucunu içerisinde barındıran etkileyi bir sembol.

Güneş aydınlanmayı ve ışığı sembolize eder, çiçekler ilkbaharda açan ve yeniden canlanan tabiat ananın ruhunu...

Algedra, iç tasarım ve mimari anlamda olmayan bir şeyi, bir yeniliği dünyaya tanıttı; online iç tasarım ve dekorasyon hizmeti.

Dünya dijital bir çağa adım atarken ve hayatımız dört yandan dijitalin kuşatması altına girmişken 2013 yılında, büyük bir vizyonla ortaya atılan bu adım, iç tasarım ve mimaride yeni bir rönesansı, bir aydınlanmayı, yeniden canlanmayı sembolize etmek için logoya kazındı ve hayaller gerçekliğe dönüşmeye başladı.

Bu küçük adım ile beraber, 2013 yılının Mayıs ayında Algedra markası büyük bir hızla sektöre giriş yaptı.

Vizyoner bakış açısıyla sektörün yeni kurucusu; Mohab Ayoub

Dünya tarihine ismi yazılabilecek nadir insanlardan biri. Belki bir çoğunuz onun ismini henüz duymadınız, belki de kim olduğunu bilmiyorsunuz ama bilinmesi gereken önemli bir husus var ki o da iç tasarım ve mimari alanda yeni rönesansın kurucuların biri olması.

Algedra’nın CEO’su ve kurucusu. Farklı bir geçmişten gelerek yüzünü aydınlığa dönmüş bir lider. Engellerin üzerine giden bir savaşçı.

İnovasyonun yeni yüzlerinden biri.

Orta Doğu coğrafyasında verdiği ilham ile, girişimleriyle ünlü bir deha. Sosyal medyada paylaştığı motivasyon ve başarı videolarıyla bir fenomene dönüşen, gençlere ilham olan bir lider.

Aynı zamanda Algedra’nın fikir babası.

Algedra Mimarları ve Çalışanları

Her fikir, her hayal peşinden gidecek kadar önemli. İletişim, motivasyon ve çok uluslu bir yapı dünya görüşünün, bakış açısının çeşitlendiği bir cennet.

Yaratıcı ve inovatif görüşlerin harmanlandığı bir yuva.

Algedra, her fikre önem veriyor ve çalışanlarıyla uyum içerisinde iç tasarım ve mimari projelerini harmanlıyor. Pazarlama ekibinden, insan kaynaklarına, mimarlarından üst yönetime kadar her şey incelikle düşünülmüş ve kurulmuş bir şirket.

Fit-out projeleri, lüks villa tasarımları, dış tasarım, spa, havuz, saray ve çok yönlü estetik anlayışın hakim olduğu dekorasyon şirketi yoğun bir çalışma ve çalışanların uyumuyla hayallerin ötesine geçiyor.

İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA Ekibi

İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA Girişimin Tanıtım Videosu
İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
İMKANSIZI BAŞARANLAR – ALGEDRA Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et