"zeki insanları işe alıp, sonra onlara ne yapacaklarını söylemek mantıklı gelmiyor. biz zeki insanları, onlara emir vermek için değil, onlar bize "ne yapacağımızı söylesinler diye işe alırız."
-Steve Jobs

İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA Girişimi

İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA

İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA Girişimi Hakkında

Algedra Grup, çok sayıda benzersiz ve yenilikçi konut, ticari, konaklama ve ofis projelerinde varlığını sürdürmeye devam ediyor.


Algedra, Körfez İş birliği Ülkeleri & Orta Doğu, Dubai, Abu Dabi, İstanbul, New York, Londra, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Afrika'da olmak üzere dünya çapındaki en saygın ve ikonik markalardan biri olup en iyi iç tasarım şirketi ve mimarlık firmasıdır; New York, Dubai, Londra ve İstanbul'da şubeleri bulunmaktadır.


Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeler ışığında, sürekli değişen tasarım trendlerini takip ederek, farklı fonksiyon ve konseptlere sahip birçok markalı rezidans, villa, otel, çok amaçlı sosyal tesis ve hastane tasarlamıştır.


Alanında uzman kadroları ile başarılarını ve layık görüldükleri ödülleri hizmetlerinin doğal sonucu  olarak görmektedirler. Çünkü Algedra, olağanüstü bir proje hakkında fikir oluşturmanın ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla sağlanabileceğini biliyor.


Algedra Grup CEO'su Mohab Ayoub, "Her sektörün kendi yıldızı var, iç tasarımda başarı konusunda onlardan biri olmaktan daha mutluluk verici bir şey daha yok; Özellikle pazardaki rakipleriniz sizi taklit ettiğinde, bu size şirketin başarısı için doğru yolda olduğunuzu gösteriyor’’ diye belirtiyor.


Algedra'nın amacı, yeni yaklaşımlar ve teknikler uygulayarak iç tasarım ve mimari projelerin yaygınlığını büyütmektir. Müşteriler için benzersiz ve yenilikçi bir platform sunmayı hedefliyor, böylece dünyanın dört bir yanındaki insanlar iç tasarımların psikolojileri üzerindeki etkisini daha iyi anlayabilir ve kendileri için daha iyi bir yer yaratma arzusunu besleyebilir. Bu hedefin özü, iç dünyamızı değiştirmek için güçlü bir ev dekoru ve mimarisinden daha büyük bir gücün olmadığı inancıdır.


Algedra'daki mimarlar, iç tasarımcılar, mühendisler ve proje yöneticileri, arazileri ve siteleri analiz etmek, doğru konseptleri ve planlamayı düzeltmek, projelerin fikirlerini uygulamak ve proje yönetimi için profesyonel ekipler halinde müşterilerine hizmet vermektedir.


Tasarımlarını her seferinde belirli bir tema ve felsefeye dayandıran Algedra, kendine ait hikayeleri olan yapılar ve iç mekanlar yaratır. Algedra’nın projelerinin ardındaki ilham, alışılagelmiş apartman dairelerinin aksine büyük bir arazi veya apartman sisteminde çalışacak yapılardan oluşuyor. Algedra, ev tasarımının sıradan görünümünü takip etmenin çok ötesinde, sıkıcı olmaktan ziyade sade ve lüks ortama uyum sağlayacak yapılar yaratmayı hedefliyor.


Hızla büyüyen bir inşaat sektörüne ev sahipliği yapan bir alanda, projelerin tasarımıyla ulaşılacak temel hedef, yaratıcı düşüncenin armağanlarıyla stillerin dengeli bir kombinasyonudur.


Algedra'nın en büyük başarılarının sırrı budur; ustaca hazırlanmış villalar, iç mekanlar ve dekor tasarlamanın güçlü portresi, stillerin akıllıca iç içe geçmiş hali.


İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA Ekibi

İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA Girişimin Tanıtım Videosu
İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
İç Tasarım ve Mimari Projelerin Arkasındaki Büyük Güç: ALGEDRA Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et