"ömür boyu çalışmayı düşünemediğiniz biriyle bir gün bile çalışmayın."
-Naval Ravikant . Angelist

Holacon Girişimi

Holacon İle Etkinliğinizi Tek Bir Yerden Yönetin|
Holacon

Holacon Girişimi Hakkında

Girişim Özeti

Etkinlik Oluşturma, Kayıt Yönetimi, Transfer Yönetimi, LCV Operasyonu, Oturma Düzeni Planlayıcı, E-Davetiye ve Vocuher Gönderimi ve Takibi, Ekipman Takibi, Yerleşim Planlayıcı ve Promosyon Yönetimi modülleri sayesinde A'dan Z'ye tüm etkinlikleri tek bir yerden yönetilebilir. Holacon aynı zamanda Görev Yönetimi ve Takım Çalışması modülleri sayesinde birden fazla yetkilinin görevleri doğrultusunda sistem üzerinde çalışmasına ve görev yönetimi yapılmasına olanak sağlar. Holacon her bir etkinlik için otomatik web sitesi ve mobil uygulama yaratır.Holacon, teknolojinin getirdiği tüm kolaylıkları size sunarken, etkinliğinizin etkileşimini mobil uygulaması ile artırıyor. Holacon App, katılımcılarınızın interaktif deneyimler edinmesine, Networking olanaklarına erişmelerine ve etkinliğinize bütünüyle dahil olmalarına olanak sağlar.
Holacon ayrıca etkinlik kayıt ve giriş kontrolü, yaka kartı baskı altyapısı, ekipmanları ve ekibi ile hizmet vermektedir.

İş Modeli

Ürün, aylık abonelik modeli ile satılmaktadır. Bununla birlikte dileyen müşterilere self-hosted modeli de geliştirilerek kendilerine ait özel versiyonu kullanma ikanı sunulmaktadır. Holacon etkinliğin büyüklüğüne göre kullanıcıları için bir fiyat belirliyor. Belirlenen fiyatlar üzerinden Holacon’a aylık veya yıllık abone olmak da mümkün. Abonelik devam ettiği müddetçe kullanıcılar diledikleri kadar etknilik yaratıp kullanabiliyorlar.

Pazar ve Rekabet

Holacon etkinlik sektöründe çalışan tüm arkadaşların çalışma yöntemlerini değiştirecek fakat daha az stresli ve daha sorunsuz bir süreç geçirmelerini sağlayacak, kullanmalarını tavsiye ederiz. Yurtdışında birkaç rakibimiz mevcut fakat bunlar Türkiye pazarında değiller ama Türkiye’den yapılan arama hacimleri ve ihtiyaç çok yüksek seviyelerde. İsimlerini sıralayacak olursak, Idloom, Meetinghands, Whova, cvent, socialtables ürünleridir. Holacon tüm bu ürünlerin birleşimi bir üründür ve Türkiye’deki etkinlik standartlarına çok uygun şekilde hazırlanıp karmaşık operasyon koşullarındaki sorunları çözebilecek kapasitededir. Yerelde ise benzer çözümler sunan ürünler mevcut fakat bunlar cloud yapıda değiller bir etkinlik için satın alıp kurulum yapılmasını istemeniz gerekir hepsi lokal çözümler, örneğin etkinlik kayıt için bir yazılım almanız gerekirken, etkinlik için bir de mobil uygulama almanız gerekiyor ve sürdürülebilir değiller. Holacon altyapı, teknoloji ve arayüz olarak çok önde olmanın yanı sıra a dan z ye çözümler sunuyor ve ekstra araçlara ihtiyacınız olmadan süregelen etkinliklerinizi sürekli bir şekilde yapmanızı ve bir önceki yıllarla karşılaştırabilmenizi sağlıyor. Holacon ile etkinlik süreçlerinin hafızasını da elde etmiş oluyorsunuz. Kısa vadeli hedeflerimizde geliştirme olarak şimdilik kullanıcı deneyimini artırmak üzere çalışacağız. Bir yıllık planda ise eklemek istediğimiz bir çok özellik var bunları gelen taleplerle birlikte harmanlayarak kullanıma açacağız. Holacon global pazara açılabilecek bir altyapıyla hazırlanmıştır, yerel olarak çözümlerimizi kullanıcılarla buluşturduktan sonra ülkemizi ve etkinliklerimizi global pazarda bir köprü görevi görerek duyurmayı hedefliyoruz.

Holacon Ekibi

Holacon Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Holacon Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Instagram
Takip et