"ders alınmış bir başarısızlık, başarı demektir."
-Malcomb S.Forbes

Gören Duyan Girişimi

Kayıp, Çalıntı İlanı Ver!
Gören Duyan

Gören Duyan Girişimi Hakkında

Gören Duyan, 5 farklı kategoride kayıp çalıntı ilanlarının verilmesini sağlıyor. Gelen ilanları web sitesinde, mobil uygulamasında ve sosyal medya hesaplarında yayınlayarak ilandaki evcil hayvanın veya eşyanın en kısa sürede bulunmasını sağlayan sosyal bir platformdur. Aynı zamanda ilan sahibi talep ederse ilana özel A4 boyutunda bir afiş tasarlanıyor. Tasarlanan afişin dikkat çekme olasılığı yüksek olduğu için dağıtıldığı bölgede büyük ölçüde başarı sağlıyor. Gören Duyan web sitesi üzerinden ve mobil uygulamasından giriş yapan kullanıcılara konumundaki ilanları göstererek hedef kitleye ulaşıyor. İlerleyen zamanlarda mobil uygulaması üzerinden ilandaki konumda bulunan kullanıcılara mobil bildirim göndererek o çevredeki kişilerin ilanın varlığından haberdar olmalarını sağlamak amaçlanıyor. Gören Duyan'daki kategoriler:


• Motosiklet
• Araba
• Bisiklet
• Evcil Hayvan
• Telefon


Gören Duyan’a ilan vermek için kısa bir kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Ardından kullanıcı profilinizi düzenledikten sonra ilan vermek için hazır duruma geliyorsunuz. Üst barda bulunan ilan ver butonuna tıklatıp formu açabiliyorsunuz.


Gören Duyan’a başlık, açıklama, görsel, kategori, konum ve seçtiğiniz kategori için detayları girerek ilan verebiliyorsunuz. (Örneğin evcil hayvan için tüy rengi, cinsi, tasması var mı? gibi sorular) Verilen ilanlar yöneticiler tarafından dakikalar içerisinde onaylanıyor, web sitesinde ve mobil uygulamalarında bütün kullanıcılara ve ziyaretçilere gösteriliyor. Sadece Gören Duyan platformunda değil Twitter ve Facebook’ta da paylaşımlar yapılıyor.


Gören Duyan’a İlan Verirken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Gören Duyan ciddi bir platform olduğu için gelen ilanlar onaylanmadan önce inceleniyor. İnceleme sonucunda yayına alınıp alınmayacağına karar veriliyor. Gören Duyan’a ilan vermek için dikkat etmeniz gereken şeyler var. Aksi taktirde ilanınız onaylanmayabilir. Bunlar:
• İlan sahibinin profili düzenlenmemişse ilan onaylanmıyor.
• İletişim bilgisi, nerede kaybolduğuna dair bilgi, kaybolma tarihi ve diğer detaylar eklenmemişse ilan onaylanmıyor.
• İlan başlığı istenilen gibi değilse onaylanmadan önce düzenlenip yayına alınıyor.
• İlan kategorisi yanlış seçilmişse düzenlendikten sonra yayına alınıyor.

Bir Şey Bulduysam İlan Verebiliyor Muyum?
Evet, bulduğunuz veya denk geldiğiniz evcil hayvanın / eşyanın ilanını aynı şekilde verebiliyorsunuz. Bunun için ilan gönder formunda ilan durumu adlı bölümü sahibi aranıyor şeklinde işaretlemeniz gerekiyor.


Gören Duyan'dan en iyi şekilde yararlanmanız için kullanımını detaylı bir şekilde burada anlatacağız. Belirttiğimiz gibi Gören Duyan gelen ilanların en kısa sürede bulunması için çabalar. İlanların bulunmasının bir faktörü ise, ilan bölümünün net ve anlaşılır bir şekilde oluşturulmuş olmasıdır. Bu sayfada sizler için en doğru ilan nasıl oluşturulur onu anlatacağız. Buradaki uyarılara uymayan ilanlar yayına alınmamaktadır.

İlan Vermeden Önce Ne Yapmalıyım?
Gören Duyan'a ilan vermeden önce profilinizi düzenlemiş olmanız gerekmektedir. Profil bilgilerini düzenlemeyen kullanıcıların ilanları yayına güvenlik nedeni ile alınmaz. Profilinizde; profil fotoğrafı, sosyal medya bağlantıları, telefon numarası, ad soyad bilgileri bulunması gerekmektedir. Profilinizi düzenlemek için anasayfada sağ üstte isminizin bulunduğu butona basın, ardından ayarlar yazısına tıklayarak gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Uygun İlan Hangi Bilgileri İçermelidir?
Gören Duyan'da bulunan ilanların kullanıcı tarafından net ve anlaşılır olması gerekmektedir. Bu nedenle eklenmesini zorunlu belirlediğimiz bir kaç bilgi var. Bu bilgilerden birisi bile olmazsa ilanınız yayına alınmaz.

  • İletişim numarası.
  • Kaybolma tarihi.
  • Konum bilgisi.


Gören Duyan'a İlan Nasıl Gönderilir?
Gören Duyan'a ilan vermek tamamen ücretsiz. İlan vermek için kayıt olmanız, veya giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından üst bölümde bulunan İlan Gönder! butonuna tıklatın veya buraya tıklayın. Karşınıza çıkan bölümleri Uygun İlan Hangi Bilgileri İçermelidir? başlığındaki kurallara uygun şekilde doldurun. Ardından yayınla butonuna tıklatın. Bir kaç saat içerisinde yöneticiler tarafından incelenip ilan yayına alınacaktır.

Gören Duyan Ekibi

Gören Duyan Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Gören Duyan Girişimin Tanıtım Videosu
Gören Duyan Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Gören Duyan Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et