"türkiye'de beni en çok motive eden iki kelime "hayatta yapamazsın""
-Anonim

GMPLY Girişimi

Interaktif Video Eğitim Platformu!
GMPLY

GMPLY Girişimi Hakkında

Gmply e-öğrenmede karşılaştığınız sorunlarınızı çözmek için tasarlandı. Çözüm odaklı yaklaşımımız ile size sadece en gelişmiş eğitim platformunu değil Kurumunuzda, Akademinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü eğitim tasarımı, hikayeleştirme, senaryo ve oyunlaştırma çözümlerini sizin için üstlenebilecek bir Eğitim çözümleri şirketiyiz.

Türkiye’nin en iyi eğitim şirketleri Gmply’in iş ortağı bu sayede Her türlü sorununuza en uygun çözümü sunabilecek güçteyiz. Şimdi Gmply ile çalışmanın size neler kazandıracağını görmek için lütfen devam edin.

Gmply ile kendi interaktif video eğitimlerinizi Kolayca hazırlayabilirsiniz. Gmply’in sağladığı etkileşim sayesinde eğitimlerinizin katılım oranı %300 yükselir. Learn&go metodolojimizi kullanarak eğitim sonrası testlere veda edebilirsiniz, kıymetli zamanınız Size kalır. Eğitimlerinizin ve çalışanlarınızın başarısını gerçek zamanlı olarak izleyebilir, ölçebilir ve raporlayabilirsiniz. Gmply sunduğu kullanıcı yönetim sistemi, sayesinde Bir LMS’e ihtiyaç duymadan çalışır.

GMPLY Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
GMPLY Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
GMPLY Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et