"başarısızlıkların %99'u, mazeretler üreten insanlardan gelir."
-George Washington

givin.co Girişimi

Alışverişin en "iyi" hali!
givin.co

givin.co Girişimi Hakkında

Bir süre önce, inandığımız amaçlara nasıl daha çok katkı sağlayabiliriz, konuşmayı eyleme nasıl dönüştürebiliriz diye düşünürken TOMS ayakkabılarının hikayesiyle karşılaştık.  İhtiyacı olan çocuklara sürdürülebilir bir şekilde ayakkabı vermek için bir ayakkabı şirketinin kurulması ve bir markanın sattığı her bir üründe birine yardım ediyor olması bizde bir şimşek çaktırdı. Ve şunu düşündürdü; eğer ayakkabı satarak kazanan bir marka, ayakkabı verebiliyorsa, o zaman hepimizin verebileceği bir şeyler vardır!

 

Sahip olduğumuz bir eşya, bir yeteneğimiz veya bilgimiz. Verebileceğimiz ne varsa onlarla, her şeyin temeli eğitime, çocuklara destek olmak istedik ve bizde durduğundan çok daha fazla anlam yaratacak eşyalarımızla işe başlayalım dedik.


Neredeyse her şeyin kişiselleştirildiği bir dönemde, sosyal faydaya katılımda da teknoloji ile herkesin kendi yöntemini oluşturmasını istedik. Alışveriş yapar gibi iyi amaçlara katkı sağlayabileceğimiz kolay, eğlenceli, verimli ve herkesin kullanabileceği bir uygulama olan givin, işte bu şekilde ortaya çıktı.

givin.co Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
givin.co Girişimin Tanıtım Videosu
givin.co Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
givin.co Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et