"bütün ustalar bir zamanlar çıraktı."
-Anonim

Fiyatvar.com Girişimi

Türkiye'nin Yeni Fiyat Karşılaştırma Platformu
Fiyatvar.com

Fiyatvar.com Girişimi Hakkında

Kısaca Türkiye'de E-ticaret

Türkiye'de e-ticaret bi hayli zor ama keyifli bir iş.Günümüzde trend haline gelen bu alışveriş sistemi bundan 10 yıl önce yok denecek kadar azdı teknolojinin sağladığı imkanlar dahilinde internetten alışveriş yapmak çok kolay ve zahmetsiz hale gelmiştir ve bu sektörün günden güne büyüyüşünü hep birlikte seyretmekteyiz.Her gün yeni bir online mağaza kuruluyor ama tam istedikleri performansa ulaşmaları ya çok zor yada uzun zaman alıyor.


Neden ?

Türkiye'de şu an bir çok e-ticaret mağazası yer almakta fakat ürünlerini hizmetlerini tam anlamıyla tüketiciye ulaştırmakta zorlanıyor sebebi ise tüketici ile mağazalar arasında köprü görevi gören çok fazla hizmet olmaması.

Mağazaların tüketici ile buluşması konusunda küçük ölçekli e-ticaret firmaları reklam ve tüketiciye ulaşma maliyetleri ağır geldiği için hizmet vermesi zorlaşıyor.

Bu durum hem tüketici için hemde mağazalar için olumsuz bir durum oluşturmakta.


İşte Burada Fiyatvar.com Devreye Giriyor

Fiyatvar.com olarak bu köprü görevini üstlenmek istiyoruz. Tüketicinin ürünü satan mağazalara hızlı bir şekilde ulaşmasını ; zaman ve  maddi olarak kar sağlamasını misyonumuz olarak kabul etmiş bulunmaktayız.

Mağazalar içinse TARAFSIZ bir politika izleyerek küçük büyük demeden e-ticaret firmalarının tüketicilerine kolay ve düşük maliyetle ulaşmasını ve rekabet ortamı sunmak hedefimizdir.

Fiyatvar.com Ekibi

Fiyatvar.com Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Fiyatvar.com Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Fiyatvar.com Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et