"günün birinde ayağına fırsat geldiğinde hazırlıksız yakalanmaktansa, hazırlıklı olup fırsatı beklemek çok daha iyidir."
-Les Brown

eDoya Girişimi

Edoya Alışveriş Kültürünüzü Baştan Aşağı Değiştirmeye Geldi
eDoya

eDoya Girişimi Hakkında

Girişim Özeti

Dünyada ilk kez Network Marketing ve E-Ticaret (Pazaryeri) birleştiren firma olma özelliği taşımaktayız. Referans numarası ile ekibinize dahil ettiğiniz kişilerin Edoya'dan yaptığı alışverişlerden, her kademede oluşan ciroya göre prim elde edersiniz. Her hesabınızdan aylık 3.000 TL gelir elde edebilirsiniz.

İş Modeli

İnsanlar Network Marketing firmalarına pasif gelir elde etmek için başlarlar. Ama çoğunlukla firmalar ilk girişlerde üyelik ücreti veya yatırım paketi almak için insanları zorlarlar. Ayrıca alınan bu ürünlerinde satılması ve pazarlanması gerekmektedir. Bu da üyelerin kayıt olmasını ve firmanın büyümesini zorlaştırır. Edoya'da ise kayıt ve paket ücreti yoktur. Ayrıca Dünya'daki hiçbir Network Marketing şirketi gibi satış yapma zorunluluğuda yoktur. Üyeler Gıdadan, temizlik ürünlerine, ev gereçlerinden, petshop ürünlerine kadar 30.000+ ürün çeşidi içerisinden istediklerini alabilirler. Böylelikle hem alışverişlerini yapıp hemde kurduklar ekiplerin cirosundan gelir elde edebilirler.

Pazar ve Rekabet

Türkiye'de E-Ticaret pazarı hızla büyümekte olup, 2018 sonu 35 Milyar TL ciro hedeflenmektedir. Ayrıca Türkiye'de 2 Milyon networker bulunmakta ve çeşitli firmalarda pasif gelir elde etmektedirler. Sektörde ki en iyi Network liderlerine ulaşıp Edoya'nın tanıtımının yapılması halinde, üye sayısının çok hızlı büyümesi öngörülmektedir.

eDoya Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
eDoya Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
eDoya Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et