"her yeni gün ikinci bir şanstır."
-Anonim

Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul! Girişimi

Duogether ile duo, takım&oyun arkadaşını bul ve eğlencenin tadını çıkar!
Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul!

Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul! Girişimi Hakkında

Duogether ile duo, takım&oyun arkadaşı bulma uygulaması olarak ortaya çıkmıştır. Online oyunlar geniş bir mecra olduğundan dolayı her tür oyun arkadaşına erişmek mümkün olmaktadır. 
 
Online oyunları yakın arkadaşlarla oynamak, her zaman daha eğlenceli ve daha heyecanlıdır. Ayrıca oyunlar aracılığı ile farklı kentlerden farklı kültürlerden veya farklı ülkelerden insanlarla tanışmak ve sosyalleşme imkanı da vardır.
 
Bu yüzden Duogether uygulamasına kayıt olma esnasında profil sahiplerinin oyun esnasındaki duygu durumlarını aktarmaları farklı seçeneklerle belirtilmiştir. Bu sayede kendilerine en uygun olan oyun profilleri karşılarına çıkarılacaktır. Duogether sayesinde oyuncu arkadaşını tam olarak istenen şekilde bulabilmek mümkün olacaktır.
 
 Tüm oyuncuların oynadığı oyunları, istatistikleri ve oyun oynama esnasındaki tavırlarını anlamak kısa süre içerisinde mümkün olacaktır. Bundan dolayı da kullanıcıların tam olarak aradıkları Duogether arkadaşını bulabilmelerinde de ideal bir sonuç ortaya çıkacaktır. Her zaman bu yönde bir isteği olan kişilere gereken desteği verecektir. 

Duogether Nasıl Çalışır?
 
Duogether çalışma prensibinde “eşleşme sistemi” vardır. Oyuncu, oyun tarzına uygun kişileri beğenir. Oyuncu, karşı taraftan da beğeni alırsa iki oyuncu eşleştirilir. Karşılıklı sohbetin ardından oyuncular dilerse birlikte oyun oynayabilir.

Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul! Ekibi

Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul! Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul! Girişimin Tanıtım Videosu
Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul! Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Duogether - Duo, Takım&Oyun arkadaşı bul! Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et