"hayallerinizin peşinden koşun, insanların değil!"
-Anonim

Continually Girişimi

Continually

Continually Girişimi Hakkında

Continually, sitenize anlık sohbet botu ekleyen bir araç. Girişimin temel amacı ise sitenize gelen ziyaretçilerle hızlı iletişim kurmanızı sağlamak ve müşteri/abone/üye kazanma hızımızı artırmak ve aynı zamanda da müşteri/abone/üye tarafından bizlere yönlendirilecek olan sorularımızı hızlı bir şekilde yanıtlamak. Yani kısacası ziyaretçileri mutlu etmek ve  müşteri adaylarımızı yakalamak. 


Müşteri ya da üyelerimizden bize gelen anlık soruları yanıtlayabilmemiz için bilgisayar başında olmamız gerekiyor. Fakat bu girişim sayesinde müşteri ya da üyelerden gelen sorulara daha önceden belirediğimiz şablonlar üzerinden cevap verilmekte. Hizmet verdiğiniz sektör ve hedef kitlenize göre belirli soru kalıplarnı ve cevaplarını belirledikten sonra tek yapmanız gereken lead toplamak ve günlük hayatınıza devam etmek :)


SaaS modeliyle çalışan bir girişim olan Continually'i 1000 sayfa görüntülemeye kadar ücretsiz ve markalı olarak kullanmak mümkün. 1000 sayfadan daha fazlası için 135$/ay gibi bir tutar ödemeniz gerekmekte.

Continually Ekibi

Continually Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Continually Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Continually Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et