Bitransfer
 • Bitransfer

 • OFİS / İNKÜBASYON

  Garanti Partners

 • OFİS FOTOĞRAFLARI

  Yok

 • PROJE DURUMU

  Aktif / Yayında

 • HEDEF KİTLE

  Turizm

Bitransfer Nedir?

BiTransfer: Transfer hizmeti veren firmalar için pazar yeri girişimi
2016 Mart ayında beta olarak yayın hayatına başlayan BiTransfer; online mecrada yer almak isteyen transfer hizmeti veren firmalar ile hizmet almak isteyen yolcuları bir araya getiren bir pazar yeri olarak tanımlanabilir.
Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti Bitransfer, 1 Kasım 2017’de 5893 üncü transferini yaptı. Toplam 12 il, 365 nokta ve 16.496'yı geçkin güzergahta hizmet veren Bitransfer, 17.300'ün üzerinde mutlu misafir kazanmış olarak yoluna devam ediyor.
Kurucu ortalarına göre ‘a’dan z’ye kurallara uygun ve yasal‘ bir yapıda hizmet veren BiTransfer, tedarikçi ve müşteriler arasındaki tüm hizmet sürecini de bizzat kendi üstleniyor.
Sistemdeki yolcular, gitmek istedikleri yeri, tarihi, saati ve yolculuk yapacakları araçları önceden belirleyerek yolculuk edebiliyor. Bitransfer’in İstanbul’da altı ve 10 kişilik olmak üzere iki tip aracı bulunuyor, 700’den fazla kayıtlı araçla ulaşım hizmeti sunuyor.
Transfer alanında ilk API veren firma olma özelliğine sahip olan Bitransfer, API duyurusunu 2016'nın Aralık ayında yaptı. Setur, Bookinturkey, BCD Travel ve İDO vb. gibi kurumsal iş birlikleri bulunan Bitransfer, Garantipartners tarafından destekleniyor. Ayrıca Borsa İstanbul Özel Pazar kabulü de alan Bitransfer, 31 Ekim 2016 tarihinden beri aktif bir seyahat bloğunu okurlarına sunuyor.
Bitransfer Ekibinde Kimler Var?

BiTransfer kurucuları: Oğuz Çoban, Yavuz Küçük ve Emre Ustaoğlu

*M. Oğuz Çoban - CEO
İstanbul Aydın Üni İletişim fakültesi Radyo Ve Tv mezunu. 8 yıllık transfer sektöründe güçlü bir saha deneyimi var, turizm firmalarına danışmanlık desteği vermekte vermeye de devam ediyor. Aynı zamanda dijital ajans geçmişi bulunmakta.
*A. Yavuz Küçük – CMO
Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Ekonomi mezunu. 2,5 yıl Allianz Sigorta A.Ş. Network & Donanım Yöneticisi olarak çalıştı. 7 yıldır Dijital Pazarlama sektöründe danışmanlık yapıyor.
*Emre Ustaoğlu - CIO
Ege Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunu. Enerji, teknoloji, inovasyon departmanlarında çalışmalar yürüttü. 4 yıllık ar-ge ür-ge inovasyon deneyimi bulunmakta. Girişimleri, danışmanlıkları ve eğitimleriyle hayatını sürdürüyor.

Bitransfer, kaliteli transfer hizmeti almak isteyen kitlenin, online mecrada olmak isteyen sorunsuz tedarikçi ile buluşmasını sağlayan süreç yeniliğidir.

EmreUstaoglu

Tweetle

BITRANSFER İLE BENZER GİRİŞİMLER

Yolo
Videolu İçerik
Günümüzde temel ihtiyaçlarımızdan biri olan şehir içi konforlu seyahatin hızlı, güvenli ve...
Progin Transafe
Transafe marka/model bağımsız olarak bütün orta-ağır sınıf taşıtlara sonradan monte edilebilen bir...
İnmyholiday
Videolu İçerik
VLANDERON Sanat ve Teknoloji firması olarak işletmenize ait bir tanıtım videosu hazırlıyoruz....
HesaplıTur
Videolu İçerik
Site site dolaşıp tur arayarak vakit kaybetme devri HesaplıTur ile bitti! Tek...

BITRANSFER İLE BENZER İŞ FİKİRLERİ

Vural Egemen 7 ay önce
Park Sistemi

Şehir içi bölgelerde genellikle araba park yeri bulmak oldukça zor bir şeydir. Hepimizin başına gelmiştir bir yolculuk sonunda arabayı park edecek yer bulamamız bulsak da...

AvAtakan Karataş 5 ay önce
Arama Geçmişi

Google kullanıcılarına arama geçmişini saklama yada geliştirme gibi seçenekler sunsa da, arama geçmişi çoğu zaman iyi bir yardımcı olmakata, fakat yıllarca arama geçmişinizi saklayıp uzun...

Mustafa Aydemir 5 ay önce
Ders Çalışma Ortamı

Günümüzde teknolojinin de iyi durumda olması nedeniyle her işimizi internet yardımcılığı ile halledebiliyoruz. Hemen hemen herkesin internet kullanıcısı olduğu bu devirde asılda internet ortamını oluşturan...

home search notifications 1 person
X
X