"akıllı bir adam gibi düşünün ama insanlarla kendi dilleriyle iletişim kurun"
-William Butler Yeats

Birmanya.com Girişimi

Herkes için alışveriş
Birmanya.com

Birmanya.com Girişimi Hakkında

KİMİZ ?

12.09.2017 Türkiye’de online alışverişin en güçlüsü olmaya, hayallerimiz ve hedeflerimizle sizlere en doğru şekilde ulaşmaya geldik. Türkiye'nin Websummit'e davet alarak giden en genç girişimcisi olan Yavuz Selim Çetinkaya kuruluşu olan Birmanya.com'un hizmet anlayışıyla yaratacağı fark, sizlere verdiği en büyük sözdür.
 
NEDEN BİZ ?
 
 E-ticarette Türkiye'ye örnek ve öncü olacak bir sistemi de en yakın zamanda sizlere duyuracağız. Bu başarı öyküsünün içinde bizimle bulunmanız her zaman mutlu edecektir. Sevmenizle kalmayıp vazgeçilmeziniz olacağız.
 
Üretiminin ardından katıldığı ilk fuar olan ''The Travel Goods Show'da yılın en iyi yeni ürünü'' ödülünü kazanan bir ürünümüzü Türkiye'de satışa sunan tek e-ticaret şirketi olarak sizlere ayrıcalıklarla sunuyoruz.
 
Bugün Türkiye’de online alışverişin en genç girişimcileri olarak; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyor, sizlere Birmanya.com ayrıcalıklarını yaşatmaya davet ediyoruz.
 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.
Birmanya.com Ekibi

Birmanya.com Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Birmanya.com Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Birmanya.com Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et