"türkiye'de beni en çok motive eden iki kelime "hayatta yapamazsın""
-Anonim

Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET Girişimi

Bilginle kazan, zevkle harca!
Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET

Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET Girişimi Hakkında

2018 Ekim ayı itibariyle yayın hayatına başlamıştır.
Hizmet amacı ve yayın politikası ; Türkçe içerik alanında ( Şimdilik ), 
Alıcı ve Satıcılar arasında ( Web Sitesi Sahipleri & Ajanslar & İnternet Şirketleri - Serbest Zamanlı İçerik Yazarları ) içerik olarak alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Önceliklerimiz arasında, ülkemizin okumayı, araştırmayı ve yazmayı seven öğrenci kitlesi başta olmak üzere; tüm herkesin ekstra kazanç elde edip bu alanda tecrübe kazanmasına yardımcı olmaktır. Aynı şekilde, içerik ihtiyacı olan arkadaşlarımızın uygun fiyata kaliteli içeriklere ulaşmasını sağlamaktır.

Başlangıcından beri, sürekli yazar ve alım yapan üyelerimizin geri dönüşlerine göre sistem geliştirmeleri yapılmaktadır. Bu şekilde, piyasadaki en kullanışlı platformlar arasında yer almayı hedeflemekteyiz.


Kullanıcılarımız arasında herhangi bir ayrım söz konusu olmadan; onların sistem üzerinde yaşadıkları sorunlara en kısa sürede müdahale etmekte, yardımcı blog içeriklerimiz ile elimizden geldiğince bilgi desteği sunmaktayız.

Aynı zamanda, günlük ortalama 8 saatlik Canlı Destek ile, yönlendirme ve teknik destek hizmeti vermekteyiz.

En kısa sürede, Yardım & Destek bölümümüz üzerinden açılan destek ticketlarına dönüş sağlanmaktır. Bu, şimdiye kadar edindiğimiz en belirgin ilkemiz olmakla beraber, bundan sonrasında da böyle devam edecektir.

" Bilginle kazan, zevkle harca!" sloganımızı tüm ülkemize duyurmaya kararlıyız. O nedenle, elimizden geldiğince tanıtım ve reklam çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. En başından beridir, sadece bireysel imkanlar ile yayın hayatına devam ederek; üye statüsü ne olursa olsun, tüm kullanıcılarına her gelişmeden haberdar eden, hızlı iletişim kanalları ile destek olan, uygun fiyat ve piyasaki en alt yazar ödeme limiti & komisyonu ile faaliyetlere devam etmektedir.

Sizlerin inancı, desteği ve güveni sayesinde, hedeflerimize birbir ulaşmaya devam ediyor - yeni hedefler için kendimizi hazırlıyoruz.

Tüm üyelerimize bizleri tercih ettikleri için yürekten teşekkür ederiz.

Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET Ekibi

Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET Girişimin Tanıtım Videosu
Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
1
Hem yazı yazıp eğlenirken hem de para kazanmak dan daha iyi ne olabilir bu işlerde en iyi site makaleyaz.net herkese tavsiye ederim
Umut aydoğdu Umut aydoğdu 2 yıl önce
Yanıtla
0
Bir şeyler öğrenirken aynı zamanda da paea kazanmaktan daha güzel ne var ki. Özellikle böyle bi dönemde gerçekten çok kullanışlı bir site. Teşekkürler.
Bombiks Bombiks 1 yıl önce
Yanıtla
0
çok faydalı ve donanımlı insanların yazmış olduğu makalelelerle dolu.Bu sebeple oldukça çeşitli ve faydalı içerikler mevcut. severek kullandıgım bir site
Yakupborann Yakupborann 1 yıl önce
Yanıtla
0
en kaliteli ve özgün içeriklerin bulunduğu makaleyaz.net ekibini bu sektörde tek geçerim. ayrıca bu ekibin parçası olmaktan da gurur duyarım :)
iamezgisezgin iamezgisezgin 1 yıl önce
Yanıtla
0
Makale alıcı ve satıcıların haklarının korunması, kullanışlı site yapısı ve düşük bakiye çekimi sebebiyle tercih edilmesi gereken ilk site.
GravityForce GravityForce 1 yıl önce
Yanıtla
Girişiminizi Tanıtın
Bilginle kazan, zevkle harca! - Makaleyaz.NET Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et