"ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem. o işe neler mani olur diye düşünürüm. engelleri ortadan kaldırdın mı,iş kendi kendine yürür."
-Mustafa Kemal Atatürk

BİKUZU Girişimi

BİKUZU

BİKUZU Girişimi Hakkında

Girişim Özeti

İş ortaklarına ve sevdiklerine doğum hediyesi göndermek isteyenler için bebek bezinden pasta, bebek hediye kutusu ve sepeti, isme özel bebek hediyesi de Bikuzu.com olarak sizlere sunmaktayız.

İş Modeli

Ülkemizde gerçekleşen doğum rakamları,Türk halkının yeni anne ve babaya hem maddi hem manevi destek olmak için hediye kültürünü yaygın bir şekilde yaşatıyor olması bebek hediye pazarının oldukça büyük bir pazar olduğunu göstermektedir.

Ülkemizde bir anne adayının hamile olduğunun öğrenilmesi ile birlikte hediyeleşme süreci başlar.Son yıllarda çok popüler baby shower partilerinde götürülecek hediye,hastane ziyaretinde verilecek hediye,mevlutte götürülecek hediye gibi birçok farklı günde yeni anneye hediye götürmek isteriz.Ancak Türkiye’de gerek e-ticaret kanalında gerek perakende kanalında bebek hediyesi kategorisi çok az marka ve çok zayıf ve birbirinin tekrarı ürün çeşitleri ile var olmaktadır.

Bebek hediyesinde çiçek,kuyum,tekstil ürünleri,oyuncak ve kısmen meyve buketleri en temel hediye seçenekleridir.Tüketiciler klasikleşmiş kuyum,doğumda hastaneye çiçek ve kendi sosyo-ekonomik şartlarına uygun mağazalardan satın alacağı tekstil ürünleri,
oyuncak ile alışverişlerini sınırlamak zorunda kalmaktadırlar.Oysa hepimiz hayatlarının en unutulmaz günlerinden birini yaşayan yeni anne-babalara kalıcı,manevi değeri yüksek,farklı,fonksiyonel,gülümseten hediyeler almak istiyoruz. 

Bikuzu.com bu pazara alternatif hediye seçenekleri yaratmak için kurulmuştur.

BİKUZU Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
BİKUZU Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
BİKUZU Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et