"8-5 kölelik yapmaktansa, 7-24 çabalamayı tercih ederim."
-Anonim

Bebeko - Dijital Ebeveynlik Platformu Girişimi

Dijital Ebeveynlik Platformu
Bebeko - Dijital Ebeveynlik Platformu

Bebeko - Dijital Ebeveynlik Platformu Girişimi Hakkında

DİJİTAL EBEVEYNLİK PLATFORMU BEBEKO NE İŞE YARIYOR?

Bebeko.com.tr, anne adayları, anneler ve babaları, onlarla iletişime geçmek isteyen marka ve firmaları tek bir çatı altında birleştiriyor. Marka ve firmaları en doğru hedef kitleye, anne, anne adaylarını ve babaları da en doğru ürün ve hizmete kavuşturuyor. Böylelikle hem ebeveynler hem de marka ve firmaların ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en doğru şekilde karşılıyor.


FİRMALAR İÇİN;

Hedef kitleniz tam da bu sektör diyorsanız artık yeriniz burası! Hamilelik, doğum, anne, baba, bebek ve çocuk ihtiyaçlarına uygun hizmet ve ürün sağladığınız bu büyük sektörde artık ebeveynlere ulaşmaya çalışmanıza, doğrudan hedefe ulaşmayan yerlere yatırım yapmanıza gerek kalmadı. Artık bunları sadece, ayda binlerce ebeveynin ziyaret ettiği, marka ve firmaları tek tek inceleyip ulaştığı Bebeko.com.tr’de ücretsiz yer alarak yapabileceksiniz.


ANNE VE ANNE ADAYLARI İÇİN BEBEKO;

Bebeko.com.tr, hamilelik, doğum, bebek/çocuk bakımı, bebek/çocuk beslenmesi, ek gıda tarifleri gibi merak ettiğiniz her konuda uzman yazıları, videoları ve annelerin önerileri ile çocuklarla etkinlik bilgilerinden, doğum fotoğrafçılarına, hamilelik, anne, bebek, çocuk ihtiyaçlarına kadar birçok ürün ve hizmete kolayca ulaşabileceğiniz marka ve firmaları inceleyebileceğiniz büyük bir bilgi ve paylaşım platformu!

Bebeko - Dijital Ebeveynlik Platformu Ekibi

Bebeko - Dijital Ebeveynlik Platformu Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Bebeko - Dijital Ebeveynlik Platformu Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Bebeko - Dijital Ebeveynlik Platformu Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et