"başaramazsın diyenlere gülün geçin."
-Anonim

Bebek Hediyelerim Girişimi

Bebek Hediyelerim

Bebek Hediyelerim Girişimi Hakkında

Yeni doğan bebeklere "Doğum Hediyesi" olarak Bebek Hediye Sepetleri, Bebek Bezi Pastaları, Bebek Buketleri hazırlıyoruz. Sevdiklerinize, çalışanlarınıza, arkadaşlarınıza en mutlu günlerinde mutluluklarını paylaşan bebek hediyelerini ulaştırıyoruz.
Bebekhediyelerim.com olarak Büyümeye ve bebek sektöründe e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

İş Modeli

Türk istatistik kurumunun verilerine göre ülkemizde her yıl 1 milyon üzerinde doğum gerçekleşmektedir. Doğum oranının yüksek olduğu bir ülkeyiz. Her dünyaya gelen bebeğin çevresinde ona hediye göndereceği bir çok yakını vardır. Yeni dünyaya gelen bebeklere hediye bizim en eski ve en güzel adetlerimizdendir. Zamanın sizler için çok değerli olduğunu biliyoruz sizlerin hediye seçimlerini kolaylaştırmak en büyük hedefimiz...Tamamen bebeğin ihtiyaçlarına göre hazırlanan bebek hediye sepetleri, bebek buketleri ve bebek bezi pastalarıyla farklı, kullanışlı,ekonomik ve mutlu eden Bebek hediyelerini Doğumda, Mevlütte, Baby Shower de sizin adınıza sevdiklerinize ulaştırıyoruz. 
Bebek hediyelerim.com olarak Bebek Hediye sektörüne görsel güzelliği, kaliteyi ve hayata anlam katan hediyeleri katmayı hedefleyerek girdik.

Pazar ve Rekabet

Rekabetin düşük olduğu büyük oyuncuların olmadığı bir pazar, gelişime çok açık.

Bebek Hediyelerim Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Bebek Hediyelerim Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Bebek Hediyelerim Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et