"bir miktar eğlence olmadıkça; hiçbir şeyi başaramazsınız."
-Anonim

BanaSoor Girişimi

Cevabın Adresi
BanaSoor

BanaSoor Girişimi Hakkında

Bugün, Türkiye nüfusunun %75,3’ü interneti aktif olarak kullanmaktadır. Artık her türlü ihtiyacımızı internet araçlarını kullanarak karşılamamız mümkündür. Alışveriş, araç kiralama, tatil satın alma, muayene randevusu alma, dünyanın bir ucundaki müzeyi gezme, canlı konser izleme ve daha onlarca hizmeti internet üzerinden almak veya sunmak artık çok kolay.

 

İnternet kullanımı bu kadar kolay bir hâl alınca, dijital dünyada sorulduğunda cevabı bulunamayan hiçbir soru kalmadı. Ancak bu durum çok kritik bir soruyu da kendi içinde doğurmuş oldu:

 

Dijital dünyada sorduğumuz sorulara aldığımız her cevap doğru ve güvenilir mi?

 

Gelişen teknoloji ve internet dünyası, bilgi kirliliğini de beraberinde getirdi. Bunun neticesi olarak global ve ulusal çapta; bilgiyi, haberi, bir konunun doğruluğunu teyit etmeye yönelik platformlar dahi doğdu. İnsanlar gün geçtikçe doğru bilginin sahibi olan kişilere ulaşmakta zorlanırken, güven duymak konusunda da sıkıntıya düşmeye başladı. Dünyanın içinden geçtiği Pandemi Dönemi de doğru bilgiye hızlı ve güvenilir bir şekilde, direkt uzmanından ulaşmanın önemini göstermiş oldu.

 

BanaSoor, tüm bu gelişim hızının ve ihtiyaçların odağında, hayatın hızına yetişmek için gerekli bilgiyi paylaşma ve aktarma isteğine, teknoloji sayesinde hızlı bir buluşma gerçekleştirerek, bilgiyi faydaya dönüştürme kolaylığı ile destek vermekte. Alanında uzman kişilerin, uzmanlıktan faydalanmak isteyen danışanlarla buluşmasına ev sahipliği yapma amacı güden BanaSoor, bilgi arayanlara zamandan kazandırmanın haricinde, tecrübe satın almayı da mümkün kılan online ve interaktif bir video danışmanlık platformudur. Teknolojiden iş hayatına, sanattan gastronomi dünyasına, kişisel gelişimden moda dünyasına kadar uzanan ve bünyesinde birçok alandan uzmanı barındıran BanaSoor, aklınıza gelebilecek her türlü soruda, sorunun ehli uzmanlara danışmanıza, tecrübelerden faydalanmanıza ve amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

BanaSoor, şu an bünyesinde 100'e yakın aktif uzmanı, 115 uzmanlık alanını, 208 üyeyi barındırmakta. Bünyesindeki uzman sayısını ve uzmanlık alanlarını her geçen gün genişleten BanaSoor, hızlı bilginin uzmanlardan alınmasını sağlarken; bilgi ve tecrübe sahibi uzmanlara ise prestij, bilinirlik ve kazanç imkanı sunmakta.

 

Websitesi ve Android, IOS uyumlu uygulaması sayesinde her an, her yerden platforma ulaşabilmenin ve görüşme yapabilmenin mümkün olduğu BanaSoor, internetin bulunduğu her türlü koşulda uzmana online olarak ulaşma ve yüz yüze olma halinden farksız görüşme yapabilme imkanını kendi alt yapısını kullanarak sağlamaktadır. Web sitesinden veya uygulamanın içinden ayrılmaya gerek kalmadan kullanılabilen BanaSoor, internet araçlarını kullanmaya aşina olmayan insanların da zorlanmadan sisteme dahil olabileceği bir yapı oluşturdu.

 

Bilgi, sahibi olan veya ona ihtiyacı olan insanlar için gelişen dünyada her geçen gün değerini artıran bir olgudur. Bilgiyi zahmetsiz satın almak ve bilgiyi satarak kazanç elde etmek her geçen gün pratikleşen teknoloji dünyasında yeni kaynaklara ve kazançlara kapı açarken, yeni iş alanları doğurmak yolunda da ilerlemektedir.

BanaSoor Ekibi

BanaSoor Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
BanaSoor Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
BanaSoor Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et