"her yeni gün ikinci bir şanstır."
-Anonim

Alfa Pet Taksi Girişimi

7/24 Pet Taksi Hizmeti
Alfa Pet Taksi

Alfa Pet Taksi Girişimi Hakkında

Pet Taksi ile Ulaşım Tamam!


Günümüzde birçok hayvanın satın alınma ve sahiplenme olayı artmaktadır. Bunların belirtilen adrese ulaşması için pet taksi yedi yirmi dört saat hizmet ile ulaşım sağlanmaktadır. Güler yüzlü oluşu ve hayvanların hiçbir zarar görmeden kapıdan alınıp belirtilen adrese bırakılmasına özen gösterilir.


Birçok aile pet taksi ile can dostlarını taşımaktadır. Kurumun yeni yeni duyulması ile son yıllarda çıkış yakalamıştır.
Dostlarınızın Güvenliği Bizden Sorulur!
Evlerimizde zamanımızı paylaştığımız hayvanlardan uzaklaştığımız zaman özlem dolu saatler başlar. Pet taksi ve pet taksi fiyatları uygunluğu kavuşmanızı sağlar. Pet taksi taksimetre açılarak gidilen mesafe üzerinden para almaktadır. Hesaplı olmasıyla da hayvan taşımada çokça tercih ediliyor.


Adrese Teslim Pet Taksi Farkıyla


Pet taksi yedi yirmi dört saat açık telefonları ve internetten hizmeti ile insanlar çok tercih etmektedir. Evcil hayvanlarımızı taşımasını 2009 senesinden beri güvenilir bir şekilde taşıyor. Türkiye’nin her iline hizmet götüren pet taksi bizleri konforlu ulaşımla buluşturur.
Evcil hayvanları sahipleriyle buluşturan taşıma şirketi yavaş yavaş ülkenin her ilinde şubesini açmaktadır. Böylelikle çok cazip fiyatlara evden eve teslim sağlıyor.


Fiyatlar Fırsatlarla Uygundur!


Taşımada güvenilir olduğu kadar artık piyasada yer alan fiyatların altında uygun bir bütçe sağlamaktadır. Pet taksi fiyatları her zaman kilometreye göre hesaplanır ama sağladığı fırsatlar sayesinde parasal anlamda kolaylıkla sağlamaktadır. Pet taksi her zaman mutlu yolculuklar diler.

Alfa Pet Taksi Ekibi

Alfa Pet Taksi Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
Alfa Pet Taksi Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
Alfa Pet Taksi Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et