"bir yenilik yaptığınızda insanların size deli gözüyle bakmasına hazırlıklı olun."
-Larry Ellison

3Dedi Girişimi

Türkiye'nin İlk ve Tek 3D Model Platformu
3Dedi

3Dedi Girişimi Hakkında

Sitemiz, gelişen ve büyüyen bir sektör olan 3D baskı ve 3D yazıcı sektöründe kullanıcıların doğru fiyata ulaşabilmesi ve sektörde ki firmalara yeni iş imkanları yaratarak onları gelişmesi ve büyümesini sağlamayı hedefleyerek yola çıkmıştır. 3Dedi 16 Ekim 2017 tarihinde yayına girmiş ve sipariş almaya başlamıştır. 


3Dedi kullanıcıların ve mağazaların ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir yazılım kullanmaktadır. Sitede tüm işlemler uçtan uca şifrelenerek gerçekleştirilmektedir. Böylece kullanıcıların güvenliği sağlanmaktadır. 

 

3Dedi.com bir pazaryeri modelidir. Bu sayede hem müşterileri hem de tedarikçileri güvence altına almaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan ödemeler satıcının ürünü alıcıya ulaştırılmasına kadar bekletilmektedir. Böylece alıcılar ürünü onaylamadan satıcıya ödeme geçmemektedir. Bu aynı zamanda tedarikçiler içinde ödeme garantisi sunmaktadır. Kaliteli iş yapan mağazalar sitemizde yer almaktadır. Ticaret puanı düşük mağazalar sitemizden uzaklaştırılırlar. Bu yüzden kullanıcılarımızdan aldıkları ürün ile ilgili geri bildirimde bulunmalarını istemekteyiz. Böylece bir sonraki siparişlerde yeni kullanıcılarımızın karar vermesi daha kolay olur. 


Kullanıcılarımız sipariş sürecinde yalnızca bizimle muhatap olarak kolay bir şekilde süreci yönetebilirler. Ayrıca tedarikçi firmalarda bu süreç boyunca bizimle iletişime geçerler. Böylece her iki taraf yönetilmesi çok daha kolay alış-veriş deneyimi yaşar.

3Dedi Ekibi

3Dedi Hakkında Önemli Gelişmeler

Henüz hiç önemli gelişme yok
3Dedi Yorumları
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Girişiminizi Tanıtın
3Dedi Girişimi İle Benzer Girişimler
Instagram
Takip et