"Akıllı bir adam gibi düşünün ama insanlarla kendi dilleriyle iletişim kurun"
-William Butler Yeats
Girişimciler İçin En Faydalı Online Araçlar
Ömer K.
Ömer K. 25 Takipçi

Girişimciler İçin En Faydalı Online Araçlar

  • 3 DK
  • 26-04-2018
  • 0 yorum
  • 1K
Girişimcilerin günün her saatini, hatta nerdeyse her dakikasını etkin bir şekilde planlaması gerekir. Verimsiz geçen dakikalar ya da ellerindeki kaynakları yönetmek için harcanan saatler, girişimin hayata geçirilmesinin önünde en önemli engellerdir. Ama artık bu engeller kalkıyor. Girişim yapacakların kaçırmaması gereken en faydalı online araçlar vakit alan süreçleri ortadan kaldırıyor.

Canva
Photoshop’la görsel hazırlamak bazen gereğinden fazla zamanınızı alabilir. Ya da bu konuda yeterliliğiniz olmayabilir. Canva, hızlı bir şekilde görselleri düzenleyebileceğiniz bir platformdur. Blog ya da sosyal medya kanallarınızda paylaşacağınız görselleri sadece dakikalar içerisinde düzenleyip yayına hazır hâle getirebilirsiniz. Düzenleyin ve istediğiniz kanalda paylaşın. Bu kadar basit. Şablonlarının da son derece şık olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Mention
Markanızın piyasadaki durumunu en etkin şekilde takip etmenin yolu, insanların markanız hakkında neler söylediğini bilmekten geçer. Mention size tam olarak bunu sağlar. Sosyal medya üzerinde araştırma yapan çözüm, markanız adının geçtiği içerikleri bulduğunda size bildirim gönderiyor. Ücretli olan bu hizmet, markanızın ihtiyaçlarına göre ölçeklenebiliyor. Doğru kitlelere ulaşmak istiyorsanız Mention uygulamasından faydalanarak sosyal medyada nabız yoklayabilirsiniz.

Buffer
Instagram, Facebook veya Twitter hesaplarınız arasında kayboldunuz mu? Hangi platformdan ne zaman hangi içeriği paylaşacağınızı planlamakta zorlanıyor musunuz? Sosyal medya yönetim platformu olan Buffer, tüm sosyal medya kanallarının tek bir platform üzerinden yönetilmesine izin verir. Buffer ürünleri işletmeler, ajanslar ve girişimciler için işleri hayli kolaylaştırıyor.

Figure It Out
Farklı saat dilimlerinde yaşayan çalışanlara mı sahipsiniz? Yoksa Türkiye’de yaşayıp İngiltere, Amerika ya da Çin ile iş mi yapıyorsunuz? Saat farkından kaynaklanan sorunları en aza indirmek için Figure It Out kullanın. Bu online araç, farklı yerel saatleri görebileceğiniz bir Google eklentisi. Bu eklenti sayesinde artık başka ülkelerdeki son teslim tarihlerini kaçırmayacaksınız.

If This Then That
It This Then That, telefonunuzda veya tabletinizde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Hem iOS hem Android mağazasında yer alan uygulama, uygulama ve araçları “eğer böyleyse…böyle” ifadeleriyle birbirine bağlıyor. Böylelikle bir sosyal medya kanalınızda paylaştığınız görseli veya içeriği If This Then That üzerinde düzenleyerek kolaylıkla başka bir sosyal medya kanalınızda paylaşabilirsiniz.
"Girişimciler İçin En Faydalı Online Araçlar" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et