"Mükemmel fikirlere sahip olmak, onları satamadığınız sürece işe yaramaz."
-Anonim
Girişimcilere Bitcoin Ödüllü Program: Ver Gazı Yarışması
Ömer K.
Ömer K. 25 Takipçi

Girişimcilere Bitcoin Ödüllü Program: Ver Gazı Yarışması

  • 2 DK
  • 09-01-2018
  • 1 yorum
  • 1K
Ver Gazı Yarışması, Kripto paralar durdurulamaz bir hızla yükselişte. Her gün yeni bir dijital para gündeme otururken, özellikle Bitcoin popülerliğini hiç yitirmiyor. Bitcoin ile ödeme alan şirketlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Şimdi de bitcoin ile ödül veren bir yarışma programıyla karşı karşıyayız. Yarışmanın ana rolünü ise Mustafa Sandal üstleniyor.

ver gazı

Mustafa Sandal, geçtiğimiz günlerde katıldığı Ankara Marka Festivali’nde verdiği konserin ardından yeni projelerinden söz etti. Bunlardan biri de Bitcoin ödüllü bir yarışmada jüri koltuğunda yer almaktı. Öğrendiğimize göre, “Ver Gazı” adlı yarışma programında, yeni fikirleriyle yarışacak olan yarışmacılardan kazanan kişi 100 bin TL değerinde Bitcoin ile ödüllendirilecek.

Katılımcıların kendi fikirleri ile yarışacağı programda, ödülün Bitcoin olarak verilmesinin ve yarışmacıların özellikle genç kişiler arasından seçilmesinin Mustafa Sandal’ın bizzat kendi fikri olduğunu öğrendik.

Yarışma programının yakın zamanda ilk bölümünün çekilip yayımlanması bekleniyor. Kısa bir süre sonra FOX TV ekranlarından izleyebileceğimiz yarışmanın programı, Bitcoin'i uzun bir süre daha gündemde tutacak gibi görünüyor. Hiç şüphemiz yok ki yapılan bu programlar, kripto paraların değerini artıracak.

ver gazı programı

Yarışma programının web sitesinde şimdilik “Süper bir projem var, tek eksiğim yatırım diyorsanız doğru adres burası” sloganı yer alıyor.

Henüz yapım aşamasında olan web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz: http://vergazi.com.tr/

Başvuruları da basvuru@vergazi.com.tr mail adresi üzerinden yapabilirsiniz.
"Girişimcilere Bitcoin Ödüllü Program: Ver Gazı Yarışması" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0

Projem ile sizin haberinizden sonra başvurup ön elemelere gitmiştim. Görüşmeyi kamera ile kayıt edip tekrar arayacaklarını söyleyerek olumlu karşılamışlardı. Daha sonra hiç bir şekilde geri dönüş almadım. Şimdi baktığımda web siteleri de kapanmış..

Berkay Çatak Berkay Çatak 7 ay önce
Yanıtla
Instagram
Takip et