"sen korkusuz olursan hayat sınırsız olur."
-Anonim
FELS ile Yaşam Tarzınızı Güçlendirin

FELS ile Yaşam Tarzınızı Güçlendirin

  • 3 DK
  • 28-12-2022
  • 0 yorum
  • 1K

FELS ile Yaşam Tarzınızı Güçlendirin

Başarısızlık=Başarı

Başarılı bir girişimci veya lider olmayı arzuluyor musunuz? Daha fazla zenginlik ve refah elde etmek için kendinizi güçlendirmeye hazır mısınız?
Dünyadaki en karmaşık sorunları çözmenize ve toplumunuzda etkili bir değişim öncüsü olmanıza olanak tanıyan maksimum performans ve yaratıcılık potansiyelinize ulaşmak için 2023 boyunca bu uygulamaları hayatınıza uygulayın.Fikir Üretme ve Yaratıcılık 
  Fikir üretme ve yaratıcılık tutkusu, yani pazar sorunlarını ele almak ve genel olarak yaşam kalitesini iyileştirmek için yeni fikirler bulmak, sağlam bir iş zekâsı temeli, bir miktar sağduyu ve “sokak aklı*” ile uygun çözümler ve modeller formüle etmek.
*Sokak aklı: Hayattan kazanılan, kitaplarda olmayan bilgi

Öz Keşif & Gelişim
   Öz keşif ve gelişim için güçlü bir dürtü, duygusal zekâ ve karakterin gücüdür. Aynı zamanda, başkalarının yeteneklerini keşfetme ve cilalama, maksimum potansiyeli ortaya çıkarmak için doğru yetenekleri doğru yerlere yerleştirme konusunda iyi bir anlayışa sahip olmaktır.

Devamlı Öğrenim
   Çalışma, okuma, merak ve sorgulayıcı sohbet yoluyla bilginin sürekli artırılması ve güncellenmesi. Bu, düşünce liderliği ve bilgiyi öğretme veya mentorluk yoluyla başkalarıyla paylaşma sevgisi ile yol alır.

Seyahat & Keşif  
   Seyahat ve keşif sevgisi, farklı kültürleri ve motivasyonları anlama, küresel vatandaş ve dijital göçebe yaşam tarzını somutlaştırma.

Doğru Araçların Kullanımı
   Doğru amaç için doğru araçları (ürünler, cihazlar, hack'ler, yazılımlar vb.) bulmak ve kullanmak.

Teknolojileri ve Trendlerini Takip Etmek
 Teknolojinin öncüsü olmak – insan kapasitesinin sınırlarını zorlayan derin alanlara odaklanarak en son yenilikleri ve bilimsel gelişmeleri takip etmek.

Sağlıklı Yaşam Tarzı Alışkanlıkları
 Sağlıklı beslenme, fiziksel form tutma ve iyi uyku gibi zihinsel berraklığı ve performansı destekleyen sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları.

Güçlü Manevi Derinlik
 Sağlam manevi derinlik ve uygulama (kişinin kendi inancına göre) ile ulusuna ve topluma hizmet etme dürtüsü.

Açık ve Dengeli Bir Düşünce Yapısı
 Yeniliğe, sağlam mantığa, iyi ahlaka, dengeye ve zarafete ilgi duyan açık bir düşünce yapısı; önyargıları, hoşgörüsüzlüğü ve çekişmeyi reddetmek.

Farklı Hobiler & Aktiviteler
 Dil öğrenmek veya sanat ve yaratıcı uğraşlardan zevk almak gibi zihni daha fazla esnetmeye ve daha yüksek seviyelere çıkarmaya zorlayan çeşitli hobiler ve aktivitelere sahip olmak. Yaptığımız her şeyde güzellik ve eğlence bulmak!


Daha fazla bilgiye ve bu başlıkları hayatınızda nasıl işlevsel bir şekilde uygulayabileceğinizi öğrenmek için Gelişen Girişimci Yaşam Tarzı FELS ile maksimum performans yaşam tarzını benimseyin.
 

"FELS ile Yaşam Tarzınızı Güçlendirin" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et