"O kadar iyi olun ki, Sizi görmezden gelemesinler."
-Steve Martin

Nish Robot 2019

Nish Robot 2019

Bilim ve mühendislik ilkelerinin ötesinde, ekip çalışması ve liderlik içinde yarışmaya hazır mısın?

NİSH ROBOT  NEDİR?

Nish Robot, gençlere bilim ve teknoloji lideri olmaları için ilham veren, onları  mühendislik ve teknoloji alanlarında geliştiren ve heyecan verici ortama dahil ederek  özgüven, iletişim ve liderlik yeteneklerini geliştirmeyi  sağlayan bir organizasyondur.

Yarışma kayıtlarının internet üzerinden yapıldığı Nish Robot’da robotlar  ; Çizgi İzleyen, Mini Sumo, Arazi ve Serbest olmak üzere dört farklı kategoride yarışmada yer almaktadır. Aynı zamanda geleceğin robot nesillerine teşvik olmak için katılımcılar NeoTech kampüs içerisinde robotlarını sergileme fırsatına da sahip olmaktadır.

EŞSİZ BİR DENEYİM

Nişantaşı Üniversitesi Girişimcilik , Ar-Ge ve İnovasyon kulüpleri tarafından geleceğin robot liderlerine öncülük olmak için hazırlanan bu yarışmada sen de yerini al.

Workshop  – Robot yapımıyla ilgili çeşitli eğitimler

Network – Robot ve robot teknolojisi alanlarında birçok kişiyle tanışma fırsatı

Girişimcilik – Projenizi hayata geçirebileceğiniz destek imkanı

Yarışmamıza katılarak bu eşsiz deneyimlere sahip olabilir ve projeni geliştirebilirsin. Haydi durma tek yapman gereken yarışmamıza kayıt olmak.

GENEL BİLGİLER

Nish Robot, gençlere bilim ve teknoloji lideri olmaları için ilham veren, onları  mühendislik ve teknoloji alanlarında geliştiren ve heyecan verici ortama dahil ederek  özgüven, iletişim ve liderlik yeteneklerini geliştirmeyi  sağlayan bir organizasyondur.

Birincisi 4 Mayıs 2019’da Avrupa’nın  en büyük ve teknolojik  kampüslerinden birisi olan Nişantaşı Üniversitesi  NeoTech Kampüsün de  düzenlenecek olan organizasyon, Türkiye’nin farklı bölgelerinden birçok genç yeteneklere   ev sahipliği yaparak her yıl düzenlemeye devam eden gelenekselleşen bir organizasyon olmayı hedeflemektedir.

Organizasyon kayıtlarının internet üzerinden yapıldığı Nish Robot’da robotlar  ; Çizgi İzleyen, Mini Sumo, Arazi ve Serbest olmak üzere dört farklı kategoride yarışmada yer almaktadır. Aynı zamanda geleceğin robot nesillerine teşvik olmak için katılımcılar NeoTech kampüs içerisinde robotlarını sergileme fırsatına da sahip olmaktadır.

AMAÇLARIMIZ

 • ”Hayal et – İcat et ” yaklaşımını genç nesillere uygulamak
 • Orta ve yükseköğrenim gören öğrencilerin robot ve robot teknolojilerine ilgisini arttırmak
 • Öğrenmeye ve üretmeye istekli gençleri aynı zaman ve mekanda bir araya getirmek
 • Bilgi ve deneyime dayalı bir iletişim ortamı yaratarak , gençleri takım ruhu fikri ile donatmak

www.nishrobot.com

https://www.instagram.com/nishrobot/

https://twitter.com/nishrobot19
 • Başlangıç Tarih / Zaman
  04 Mayıs 2019 09:00
 • Bitiş Tarih / Zaman
  04 Mayıs 2019 18:00
 • Lokasyon
  Nişantaşı Üniversitesi
Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et