1. NETWORKİNG VE ETKİLİ İLETİŞİM

NETWORKİNG VE ETKİLİ İLETİŞİM

Ekim , 2017

28 Ekim (Ekim 28)09:30 28 Ekim (Ekim 28)17:00 NETWORKİNG VE ETKİLİ İLETİŞİM

Etkinlik Detayları

NETWORKİNG VE ETKİLİ İLETİŞİM

Eğitim Programı

‘’Networking ve Etkili İletişim’’

Eğitim Hakkında

Bu seminer girişimci olmak isteyen ve hâlihazırda girişimi olan kişilere etkili çevre oluşturma, insanlarla iyi iletişim kurma hakkında ipuçları verecektir. Bu eğitime katılarak hayatı daha iyi algılayan daha iyi iletişim kuran ve yeni çevre oluşturma potansiyeline sahip bir kişi olacaksınız.

Eğitimin İçeriği

Giriş

 • Modül 1: Networking nedir? / Büyük ve etkili bir network ağı nasıl kurulur? / Uygulama; 1-1 Tanışma ipuçlarını öğrenmek ve asansör cümlesini oluşturarak her an tanışmaya hazır olmak.

 • Modül 2: Konuk Konuşmacı: Ümit Hayri Koç (İnsan Tanıma Sanatı Ennagram Nedir?) / www.kisilikrontgeni.comsitesinden eğitim öncesi ennegram karakter testini ücretsiz yapabilirsiniz ve eğitimde Ennagram tipiniz hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 • Modül 3: Etkili iletişim nedir? / İletişim çeşitleri (Algılama & Aktarma), İnsan Tanıma Sanatı 1 Temsil Sistemlerini öğrenerek insanları daha iyi algılayan ve iletişimi hedefi doğrultusunda kurmayı öğrenmek. / İnsan Tanıma Sanatı 2 Meta Programlar (Neden insanlar birbirinden farklı?)

 • Modül 4: İnsan tanıma sanatı 3 Beynin Kimyası / Uygulama; Beyninizin sağ mı, sol mu tarafını aktif kullanıyorsunuz? / İletişim profili testi / İstanbul Business Network Deneyim Transferi ve Soru cevap seansı / Kişisel gelişiminiz için hangi grupları takip etmelisiniz?


Sağlayacağı Faydalar

 • Yeni çevre edinmek için kullanabileceğiniz toplulukları tanıyacak,

 • Daha iyi iletişim kurar hale gelecek ve iletişim profilinizi öğreneceksiniz,

 • Beyninizin sağ mu, sol mu tarafını aktif kullandığınızı bileceksiniz,

 • Yeni iş fırsatlarından nasıl haberdar olacağınızı öğreneceksiniz.


Kimler Katılmalı

 • Girişimci olmak isteyenler.

 • Mevcut işi için yeni müşteriler bulmak isteyenler,

 • Etkili iletişimi ve insan tanıma sanatını öğrenerek, iletişim ustası olmak isteyenler,

 • Yeni çevre, yeni iş fırsatları duymak isteyen kişiler eğitime katılmalı.


Eğitmen Hakkında

[Eğitmen; Zafer Düztepe İstanbul Business Network, Kurucusu Business Networking Koçu, Stratejist Disagner, 4CEO Eğitim Danışmanlık Proje Ortağı Danışman ve Gelişim Elektronik Güvenlik Kameraları İstanbul Bölge Direktörü]

[Eğitmen Hakkında; Profesyonel hayatına 1994 yılında Unilever Holding Bilgi Teknolojileri departmanında başlamış, bir dönem San Francisco'da yaşadıktan sonra, Türkiye'ye dönmesi ile birlikte satış alanında çalışmıştır. 2010 yılında başlayan Networking çalışmaları sonrasında, 2012 yılında İstanbul Business Network grubunu kurmuştur. İstanbul Business Network grubu, 10.000'e yakın üye sayısı ile her sektörden Networking yaparak iş ve sosyal çevresini geliştirmek isteyen kişileri içeren bir gruptur.

Zafer Düztepe düzenli Networking tanışma toplantıları, sivil toplum kuruluşları ve kulüplerde aktif olarak yer aldığı BİR YIL içerisinde 10000 den fazla kişi ile tanışmıştır. Kartvizit koleksiyonunda 20,000 den fazla girişimci, iş adamı ve profesyonel vardır. 2010 yılı itibariyle Satış Yöneticisi olarak danışmanlığını yaptığı firmaların yeni müşteriler kazanmaları için çalışmaktadır.

İstanbul Business Network grubunun yanı sıra, Topluluk Önünde Konuşma ve Liderlik Kulübü Toastmasters, Genç Liderler Girişimciler JCI derneğine katkı vermekte, gönüllü çalışmalara katılmaya devam etmektedir.

İstanbul Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Haliç Üniversitesi Pazarlama Dahileri Zirvesi,

Şehir Üniversitesi Kariyer Festivali, İstanbul Teknik Üniversitesi İletişim Ustalığı Zirvesi ve

PMI Türkiye (Project Management Institute)'de Networking, İletişim ve Kariyeri üzerine bilgi ve deneyimlerini paylaştığı seminerler vermiştir.

Üniversitelerde, derneklerde ve organizasyonlarda seminerler vermeye devam etmekte, 2018 yılı itibariyle iletişim ustalığı üzerine eğitimler vermeyi de planlamaktadır. 13 farklı organizasyon içerisinde Networking faaliyetlerine ve profesyonel danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir. 4Ceo Eğitim ve Organizasyon firmasında Danışman ve eğitmen olarak çalışmaktadır. Güvenlik Kamerası Sektöründe GEG Teknolojiler İstanbul bölge bayi ağı organizasyonunu kurmaktadır.]

Program Detayları

Toplam Süre:

Eğitim bir gün (6 saat) şeklinde gerçekleştirilir. İhtiyaca ve katılımcı gruba göre kişiselleştirilmektedir.

Program

09:30-10:00 Kayıt

10:00-11:15 Modül 1

11:15-11:30 Kahve Arası

11:30-13:00 Modül 2 (Konuk Konuşmacı: Ümit Hayri KOÇ)

13:00-14:00 Öğle Arası

14:00-15:15 Modül 3

15:15-15:30 Kahve Arası

15:30-17:00 Modül 4

Tarih:

28 Ekim 2017, Cumartesi, 09:30-17:00

Mekan:

eOfis, Pol Center (Kanyon arkası)

Eğitim Ücreti:

Eğitim Ücreti KDV dahil 250 TL'dir.

İlk 6 Kayıt ve Girişim Hareketi Üyeleri için İndirimli Kayıt Fiyatı 200 TL uygulanmaktadır.

İki Kahve Arası, Eğitim Malzemeleri ve Katılım Belgesi ücrete dahildir.

Öğle Arası Yemeği ücrete dahil değildir.

Kayıt İçin

www.girisimhareketi.com

İletişim İçin

ePosta Adresi: egitim@girisimhareketi.com

Telefon Numarası: 0 555 100 44 44

Katılım Şartları

Minimum 6 kişinin katılımı ile eğitim gerçekleşir.

Kayıt Süresi

Eğitimler minimum 6 kişi kayıt işlemi tamamlandığında açılır ve sınıf için belirlenen kontenjan tamamlanacağı süreye kadar kayıt kabul edilir. Katılımcılar başvuru sırasına göre programa kabul edilmektedir. Kayıt işleminiz için size gönderilen onay e-postalarını lütfen takip ediniz. E-posta gelmemiş ise lütfen egitim@girisimhareketi.com adresinden veya 0 555 100 44 44 numaralı hattımızdan bize ulaşınız.

Eğitim Dokümanları ve Hizmetler

Eğitimin sonunda katılımcılara EĞİTİM NOTLARI ve KATILIM BELGESİ sunulacaktır.

İptal ve Değişiklik

Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka programda kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Program öncesinde bildirilen katılımcı değişikliği kabul edilmektedir. Girişim Hareketi program yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkı saklıdır.

%100 Memnuniyet Garantisi nedir?

Eğitimcinizin aktardığı bilgileri tümüyle uygular, üzerinize düşen görevleri yerine getirir ve buna rağmen bir ilerleme elde edemediğinizi belirtirseniz ödediğiniz ücreti tümüyle iade ediyoruz. %100 memnuniyet garantisi bizim size taahhüdümüzdür.

Zaman

28-10-2017 09:30 - 28-10-2017 17:00

Lokasyon

eOfis PolCenter Levent

(Kanyon AVM Arka Kapısı Karşısı) Büyükdere Caddesi, Ecza Sokak, No:4 Levent Istanbul, 34394

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
home search notifications 1 person