1. Mali Yol Haritası, Destek ve Hibeler (GH Ümraniye)

Mali Yol Haritası, Destek ve Hibeler (GH Ümraniye)

Kasım , 2017

08 Kasım (Kasım 08)19:00 08 Kasım (Kasım 08)21:30 Mali Yol Haritası, Destek ve Hibeler (GH Ümraniye)

Etkinlik Detayları

Mali Yol Haritası, Destek ve Hibeler (GH Ümraniye)

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen ve girişimcilik alanında farkındalık yaratma odaklı etkinliklerden birisi seminerlerimizdir. Konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenimiz seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktaracaktır. Bilgi, deneyim ve önerilerin paylaşılacağı seminerimizde ayrıca eğitmenimize sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulacaksınız.

Etlinliğimiz ÜCRETLİDİR. Lütfen http://www.raklet.com/girisimhareketi/events adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Program Akışımız:

19:00-19:30 Buluşma ve Kayıt

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Seminer 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara / Networking

20:45-21:30 Seminer 2.Bölüm (45 dakika)

Seminer Konusu: Mali Yol Haritası, Destek ve Hibeler

Seminer İçeriği: : Her yıl ülkemizde yüzlerce kişi kendi işini kurmayı denemeye karar verir. Birçoğu başarılı olur. Siz de kendiniz için bir iş kurabilir misiniz acaba? Eğer denemeye karar verirseniz, çok zorlu bir yolculuğa girişiyor olacaksınız. Bu seminer, sürece başlamadan hemen önceki safhada işiniz ile ilgili finansal öngörülerinizi test etmenizi, olgunlaştırmanızı, iş fikrinizi finansal açıdan sınamayı ve bir kişisel eylem planı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca girişimcinin bu yolculuğunda kullanabileceği destek, hibe ve teşviklere erişim konuları anlatılacaktır.

Eğitmen: Bülent FİDAN, FCS Fidan Consulting Strategy Kurucusu, Yönetim Danışmanı, SMMM

Eğitmenimiz Hakkında: Bülent Fidan eğitimini, 1991 Yılında Ankara Üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulu muhasebe bölümünden ön lisans derecesi, daha sonra 2003 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi lisans derecesi ile tamamlamıştır. İş hayatına 1991 yılında başlayan Bülent Fidan, birçok sektörlerde ve işletmede mali işler birim yöneticiliği, iç denetim birim yöneticiliği, yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İş ve sosyal yardımlaşma alanında çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. İş hayatı boyunca özelikle işletme yönetimi, stratejik planlama ve kurumsallaşma konularında birçok eğitim ve seminere katılmış ve eğitimler vermiştir. Kurucusu olduğu FCS Fidan Consulting & Strategy yönetim danışmanı ve mal i müşavir olarak görev yapmaktadır. İş dünyası, finans, muhasebe ve işletme yönetimi konularında edindiği tecrübeleri http://www.bfidan.net blog adresinde yayınlamakta ve Fuar Dünyası Dergisinde köşe yazarlığı yapmakta olan Bülent Fidan, çok yönlü iş ve eğitim kariyerine paralel olarak çeşitli alanlarda, özel çözümler sunmaya ve eğitimler vermeye devam etmektedir. Bülent Fidan İSMMMO, Yönetim Danışmanları Derneği ve RUTEV üyesidir.

Zaman

08-11-2017 19:00 - 08-11-2017 21:30

Lokasyon

eOfis Suryapı Exen İstanbul

Tantavi Mah. Suryapı Exen Sitesi F Kule Toplantı Odası Bölgesi K:12 D.161 Ümraniye Istanbul

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
home search notifications 1 person