1. InnoCampus Şanlıurfa Girişim Hızlandırıcı Programı

InnoCampus Şanlıurfa Girişim Hızlandırıcı Programı

Ekim , 2017

12 Ekim (Ekim 12)10:00 12 Ekim (Ekim 12)19:00 InnoCampus Şanlıurfa Girişim Hızlandırıcı Programı

Etkinlik Detayları

InnoCampus Şanlıurfa Girişim Hızlandırıcı Programı

InnoCampus  Şanlıurfa Girişim Hızlandırıcı Programı 23 Ekim - 20 Aralık tarihleri arasında Uluslararası Göç Örgütü'nün (IOM) desteği ile Harran Üniversitesi'nde gerçekleşecek. Program, 20 - 22 Ekim tarihleri arasında Şanlıurfa’da yapılacak InnoCampus Startup Haftasonu ile başlayacak. 

InnoCampus Girişim Hızlandırıcı Program 9 hafta sürecek olup, katılım ücretsizdir! Program sonunda başarılı takımlara hibe desteği verilecektir.
Hayalini Kur. Cesaret Et. Yap.


 

Etkinlik İçeriği

InnoCampus Şanlıurfa Girişim Hızlandırıcı Programı, Birleşmiş Milletler’e bağlı Uluslararası Göç Örgütü (IOM) desteği ile Şanlıurfa’da gerçekleştirilecektir. InnoCampus Programı Türkiye’de girişimci olmak isteyen tüm gençleri ve Türkiye genelindeki mültecileri hedeflemektedir. Programın amacı InnoCampus eğitim programını kullanarak katılımcılara iş fikirlerini ve girişimlerini hayata geçirme noktasında destek vermektir.


Program 20 – 22 Ekim tarihlerinde InnoCampus Startup Haftasonu ile başlayacaktır. Başvuran en iyi takımlar seçilerek InnoCampus Startup Haftasonu’na davet edilirler. Burada 48 saat içinde az uyku, bol kahve ve mentorların desteğiyle fikirlerini sunma aşamasına gelirler. Etkinlik sonunda jürinin seçtiği en iyi takımlar 28 Ekim – 20 Aralık tarihleri arasında, 9 hafta süren yoğun girişim hızlandırıcı programa katılırlar. Bu süre içinde yoğun ve uygulamalı bir girişimcilik eğitimi ve mentorluk desteği ile iş fikirlerini hayata geçirmek üzere çalışırlar.

Girişimcilik eğitimlerinin yanı sıra, InnoCampus konteynırlarında girişimcilerin prototip üretebilecekleri YapLab da bulunmaktadır. Katılımcılar bu YapLab’da 3B yazıcı, lazer kesici ve Arduino atölyelerine katılarak hızlı prototip üretme metotları üzerinde çalışırlar. Program sonundaki demo gününde fikirlerini proje jüriye, ortaklarına ve yatırımcılara sunarlar.
Zaman

12-10-2017 10:00 - 12-10-2017 19:00

Lokasyon

Harran Üniversitesi

Harran Üniversitesi Rektörlüğü Yenişehir Yerleşkesi

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
home search notifications 1 person