"Hiçbir şeyinizi riske atmazsınız, her şeyinizi riske atarsınız."
-Anonim

Teknoloji’nin Enleri “İLTEK Günleri” ile Yıldız Teknik Üniversitesi’nde!

Teknoloji’nin Enleri “İLTEK Günleri” ile Yıldız Teknik Üniversitesi’nde! Süresi geçmiş

“Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile yıllardır profesyonel işlere imza atan YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü; iletişim, bilişim, yazılım, savunma sanayii, elektronik ve telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere gelişen dünyanın trendlerini ve en güncel teknolojik gelişmelerini mercek altına alan, bu sene 14.’sünü düzenlediğimiz İLTEK Günleri ile teknoloji dünyasının dev isimlerini öğrencilerle buluşturuyor. 14. İLTEK Günleri, 19-20-21 Mart 2019 tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Yıllardır Huawei, Microsoft, Mercedes Benz, Turkcell, Vodafone, Koç Sistem, IBM, Siemens, Yapı Kredi, Aselsan, Havelsan, Tübitak ve daha nice kuruluşun sponsorluğu ve desteğiyle öğrencilere başarılı bir iş hayatının sırlarını veren İLTEK Günleri, bu sene de teknolojinin kalbinin atacağı adres olacak.

Havacılık ve Uzay Teknolojileri, Yapay Zeka, Dijital Gelecek, Nükleer Teknoloji, Nanoteknoloji, Internet of Things, Siber Güvenlik,  gibi günümüzün en ilgi duyulan konularının işleneceği paneller, CV bırakmak ve şirketlerle iletişim kurmak için en doğru yer olan şirket stantları, İngilitere ve Malta Dil Okulu çekilişi, eğitimler ve sürpriz konuk, hepsi İLTEK Günleri’nde katılımcıları bekliyor!

Katılımcılara hep daha farklı ve daha iyisini sunmayı hedefleyen İLTEK Günleri, etkinliğin üçüncü gününde “Havacılık ve Uzay Teknolojileri” konusu üzerinde yoğunlaşacakDüzenlenecek “Havacılık ve Uzay Teknolojileri Fuarı” ile Aselsan, Baykar, Roketsan, TAI, TÜBİTAK UZAY, Savunma Sanayii Başkanlığı, Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği, Tüm Sivil Havacılar Derneği gibi Havacılık ve Uzay sektöründe başarılara imza atan şirketler ve dernekler projeleri, stantları ve üst düzey konuşmacılarıyla 21 Mart günü katılımcılara tecrübelerini ve çalışmalarını birebir aktaracak. Etkinliğin son oturumunda ise Onur Konuğu olarak TÜRK YILDIZLARI bizlerle olacak.

Tamamen ücretsiz ve sertifikalı olan etkinlikle ilgili detaylı bilgi için takipte kalın:

 http://iltek.ieeeytu.com/
 https://www.facebook.com/events/2024797774464478
 https://www.facebook.com/iltekgunleri/
 https://twitter.com/iltekgunleri
 instagram.com/iltekgunleri

  • Başlangıç Tarih / Zaman
    19 Mart 2019 09:00
  • Bitiş Tarih / Zaman
    21 Mart 2019 17:00
  • Lokasyon
    YTU Elektrik Elektronik Fakültesi Konferans Salonu
Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın