1. Girişimcilik Ve İnovasyon Dünyası İle Tanışma

Girişimcilik Ve İnovasyon Dünyası İle Tanışma

Aralık , 2017

14 Aralık (Aralık 14)13:00 14 Aralık (Aralık 14)15:00 Girişimcilik Ve İnovasyon Dünyası İle Tanışma

Etkinlik Detayları

Girişimcilik Ve İnovasyon Dünyası İle Tanışma

Hackquarters Pioneers programıyla hedefimiz en büyüğü üniversite öğrencisi olacak şekilde 100 öğrenciyi girişimcilik, teknoloji, inovasyon ve yazılım gibi katma değeri çok yüksek alanlarda çalışmak isteyen arkadaşlarımızdan bir aile oluşturmak ve onların ihtiyacı olan yönlendirme, tavsiye, deneyim ve eğitimlere ulaştırmak istiyoruz.

Bu arkadaşlarımız kendi okullarında etkinlikler yapıyor ve 1000'lerce girişimcilik, tasarım, kodlama ve diğer yeni yetkinliklerde kendilerini geliştiriyorlar.

Hackquarters Pioneers programının 3. etkiliğiyle birlikte kendilerini girişimci olarak yetiştirmek isteyen kişiler Müşteri Geliştirme ve Dijital Pazarlama konularını ele alacaklar. Konuklarımızdan biri; Türkiye'nin en çok okunan SEO kitaplarının yazarı ve Webtures Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı'nın kurucusu Kaan Gülten olacak.

Program dahilinde her hafta perşembe günü saat 13:30'da Hackquarters ekibi tarafından önceden hazırlanmış içerikler sizinle buluşturulacak, Pioneers'a destek veren girişimciler sizin için gelip sorularınızı cevaplayacak, mentorlüklerle girişimi ya da fikri olan kişiler desteklenecek ve hatta program sonunda Hackquarters Pioneers ekibine dahil olma şansı yakalayacak!


Tecrübe paylaşımının ve fikir alışverişlerinin bol, ilham almanın kaçınılmaz olduğu bu etkinliğimizde sizi de geleceğin girişimcileri olarak etkinliğimize bekliyoruz!

Zaman

14-12-2017 13:00 - 14-12-2017 15:00

Lokasyon

Düzce Üniversitesi

Istiklal Konferans Salonu

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
home search notifications 1 person