1. Girişimciler için İnsan Kaynakları Yönetimi

Girişimciler için İnsan Kaynakları Yönetimi

Ekim , 2017

04 Ekim (Ekim 04)06:19 04 Ekim (Ekim 04)06:19 Girişimciler için İnsan Kaynakları Yönetimi

Etkinlik Detayları

Girişimciler için İnsan Kaynakları Yönetimi

Ne Yapacağız
Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen ve girişimcilik alanında farkındalık yaratma odaklı etkinliklerden birisi seminerlerimizdir. Konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenimiz seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktaracaktır. Bilgi, deneyim ve önerilerin paylaşılacağı seminerimizde ayrıca eğitmenimize sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulacaksınız.
Etlinliğimiz ÜCRETLİDİR. Lütfen http://www.raklet.com/girisimhareketi/events adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.
Program Akışımız:
19:00-19:30 Buluşma ve Kayıt
19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme
19:45-20:30 Seminer 1.Bölüm (45 dakika)
20:30-20:45 Ara / Networking
20:45-21:30 Seminer 2.Bölüm (45 dakika)
Seminer Konusu: Girişimciler için İnsan Kaynakları Yönetimi
Seminer İçeriği: : Girişiminizin sürdürülebilir rekabet üstünlüğüne sahip olmasına yardımcı olmak için İnsan Kaynaklarını doğru kurabilmek ve yönetebilmek ile ilgili süreçler hakkında konuşacağız. Doğru ekibi kurmanın ve devamlılığı sağlamanın yolları nelerdir? Çalışan memnuniyeti ve verimliliğini nasıl sürdürürüz? Ve bunun gibi soruların cevaplarını keşfedebilceğiniz bir deneyim olacak.
Eğitmen: Şule AKDAN, Proje İnsan Danışmanlık Kurucu Ortağı
Eğitmenimiz Hakkında: Gazi Üniversitesi, Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. ABD’de Harper College’dan İşletme Yönetimi ve Toronto Üniversitesinden Psikoloji dersleri almıştır. Bir dönem Girişimcilik ruhuyla kurucu ortak olarak pastane-cafe ve restoran işletmesini yürüttükten sonra uzun yıllardır farklı sektörlerde hizmet veren çok sayıda yerli ve yabancı firma için İK ve Yönetim danışmanlığı yapmaktadır. Ayrıca büyüme ve yatırım alma aşamasındaki Startup firmalar için organizasyonel yapının yeniden düzenlenmesi, süreç geliştirilmesi, İK bölümünde yenileme ve geliştirme çalışmaları yapmıştır. 17 yıllık deneyimini paylaşmak için çeşitli projelerde danışman olarak çalışmaya devam etmekte ve halen Proje İnsan firmasının kurucu ortağı olarak ileriye yönelik startejiler belirlemek ve şirket içi İK politikalarında revizyona gitmek isteyen şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. İngilizce konuşabilmekte ve farklı alanlarda sürekli öğrenmeye devam etmektedir.

Zaman

04-10-2017 06:19 - 04-10-2017 06:19

Lokasyon

eOfis Suryapı Exen İstanbul

Tantavi Mah. Suryapı Exen Sitesi F Kule Toplantı Odası Bölgesi K:12 D.161 Ümraniye Istanbul

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
home search notifications 1 person