1. Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Algılama Yönetimi (GH Kartal)

Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Algılama Yönetimi (GH Kartal)

Ekim , 2017

10 Ekim (Ekim 10)19:00 10 Ekim (Ekim 10)21:30 Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Algılama Yönetimi (GH Kartal)

Etkinlik Detayları

Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Algılama Yönetimi (GH Kartal)

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen ve girişimcilik alanında farkındalık yaratma odaklı etkinliklerden birisi seminerlerimizdir. Konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenimiz seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktaracaktır. Bilgi, deneyim ve önerilerin paylaşılacağı seminerimizde ayrıca eğitmenimize sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulacaksınız.

Etlinliğimiz ÜCRETLİDİR. Lütfen http://www.raklet.com/girisimhareketi/events adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Program Akışımız:

19:00-19:30 Buluşma ve Kayıt

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Seminer 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara / Networking

20:45-21:30 Seminer 2.Bölüm (45 dakika)

Seminer Konusu: Girişimciler için Dijital Pazarlama ve Algılama Yönetimi

Seminer İçeriği: Eğitmenimiz, Algılama ve İkna Yönetimi Süpervizörü Zeynep Çifçili tarafından "sürekli bir gelişim sürdüren dijital dünyada hangi iletişim strateji ve taktikleriyle yol alınmalıdır; Algılamayı belirleyen faktörler nelerdir; algılama nasıl yönetilmelidir; İş ilişkileri bireysel ve kurumsal bazda nasıl kurulmalı, dijital ortama ne kadar ve nasıl taşınmalıdır?" gibi başlıklarla bizlerle olacak. Bilgi, deneyim ve önerilerin paylaşılacağı seminerimizde eğitmenimize sorularınızı sorma ve danışma imkânı da bulacaksınız.

Eğitmen: Zeynep Çifçili, Algılama ve İkna Yönetimi Süpervizörü

Eğitmenimiz Hakkında: İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü mezunu, çeşitli sektörlerde 14 yıllık çalışma hayatı deneyimine Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler yüksek lisansını ve Washington DC'de Politik İletişim eğitimlerini eklemiş. Şu an Tümay Özokur Kariyer ve Şöhret Yönetimi ile Akademisi’nin Dijital Medya Koordinatörlüğünü yapıyor. 360° İletişim Hizmeti danışmanlığına hâkim ve dijital dünya ile de çok yakın olan Çifçili, deneyim, eğitim, yetenek ve birikimleriyle farklı bakış açıları kazandırırken iletişimi daha verimli, kazançlı ve sonuç odaklı hale getirmenin sırlarını paylaşıyor.

Zaman

10-10-2017 19:00 - 10-10-2017 21:30

Lokasyon

eOfis Hukuçular Towers

Mustafa Kemal Paşa Cd, Seyit Gazi Sk. No.66, Cevizli, 34865,

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
home search notifications 1 person