1. Girişimci misin? Satışçı mı?

Girişimci misin? Satışçı mı?

Aralık , 2017

12 Aralık (Aralık 12)19:00 12 Aralık (Aralık 12)21:30 Girişimci misin? Satışçı mı?

Etkinlik Detayları

Girişimci misin? Satışçı mı?

Etkinlikte Neler Yapılacak

Bu seminerde, hem iş hayatındaki hem de sosyal hayatımızdaki “satışçı” rolümüze, satış sürecinin aşamalarına, nasıl güven yaratacağımıza, ihtiyacı anlamaya, soru sormanın inceliklerine, iletim ile iletişim arasındaki farka, dinlemeye, SPIN - fayda sunumuna, BNN kuralına, USP kavramına, satışçının anlam arayışına, satışta şans faktörüne değinilecektir.

Etlinlik ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.raklet.com/girisimhareketi/events adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Program Akışı:

19:00-19:30 Buluşma ve Kayıt

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Seminer 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara / Networking

20:45-21:30 Seminer 2.Bölüm (45 dakika)

Seminer Konusu: Girişimci misin? Satışçı mı?

Seminer İçeriği: Profesyonel sunumlar sahnede yapılırken olumlu bir ilk izlenim bırakmamız gerekir. Olumlu izlenim bırakabilmemiz içinse sunum yaparken rahat ve doğal olmalıyız. Fikirlerimizin net ve güçlü bir şekilde iletilmesini sağlamak için akışımızı etkili kurmamız gerekir. Akışımızı düzgün hazırladığımız zaman insanları değişime ikna eder ve hedeflediğimiz amaçlarımıza ulaşmayı sağlayacak performansa sahip olabiliriz. Seminer sonunda ‘’iyi sunum yapanlar’’ kulübünde yerinizi almış olacaksınız.

Eğitmen: Emrah TEZCAN, Dorabase – Satış Müdürü, JCI Kadıköy – 2017 Baş Başkan Yardımcısı / 2018 Başkanı

Eğitmen Hakkında: Emrah Tezcan, üniversite öğrenimine Uludağ Üniversitesi’nde (İşletme) başlamış ve sonrasında geçiş yaparak İstanbul Üniversitesi’nde (S.B.F. İşletme) devam etmiştir. Mezun olduktan hemen sonra, Eren Holding’te (Lacoste TR) Nautica markasının Lojistik Sorumlusu olarak çalışmaya başlamıştır. Lacoste TR’den ayrıldıktan sonra, bilgi güvenliği sektöründe hizmet veren Lostar’da Müşteri Yöneticisi olarak görevine devam etmiş olup, kurumların pazarlama faaliyetlerini desteklemek üzere sanal gerçeklik çözümleri sunan VR Masters’ın kuruluş ekibinde yer alarak, şirketin İş Geliştirme ve Satışından sorumlu olarak çalışmıştır. Şu anda, Dorabase'te Satış Müdürü olarak çalışmanın yanı sıra, kendi girişim planlarını hayata geçirme sürecindedir. Profesyonel kariyerinin yanında, JCI Kadıköy’de (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) Bireysel Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak, sosyal fayda oluşturmaya yönelik projeler yönetmektedir. Pazarlama, satış, iletişim, liderlik, yönetim, psikoloji, karakter analizi konularıyla ilgilenen Emrah Tezcan, yaşamı keşfedilecek bilgilerle dolu bir yer ve süreç olarak tanımlamaktadır.

Zaman

12-12-2017 19:00 - 12-12-2017 21:30

Lokasyon

Bilge Adam Girişim Ofisi

Bilge Adam Beşiktaş, Barbaros Bulvarı No:13 Beşiktaş,

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ
home search notifications 1 person