Executive Talks by Start-IST

Aralık, 2017

21ara18:3020:30Executive Talks by Start-IST

Etkinlik Detayları

Her ay Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan bir yöneticisini sizlerle buluşturduğumuz Executive Talks etkinliğimizin 4.sünde Turkcell’in CDAO'su Barış Karakullukçu’yu konuk ediyoruz.

Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin 4. buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ay Turkcell’in CDAO'su Barış Karakullukçu’yu konuk ediyoruz. Danışman olarak başladığı ve farklı coğrafyalarda tecrübe etme fırsatı yakaladığı profesyonel iş hayatında, perakende ve telekom sektörlerindeki deneyimlerini ve de kendi hayat hikayesini kendisinden dinlemek için sizi de bu keyifli sohbete davet ediyoruz.

Program:

18.30-19.00 Kayıt & İkram & Networking

19.00-20.00 Sohbet

20.00-20.30 Q&A

Zaman

(Thursday) 18:30 - 20:30

Lokasyon

Garanti Partners Girişimcilik Üssü

Büyükdere Cad. Doğuş İşhanı Kat:5 Mecidiyeköy / İstanbul

home search notifications 1 person
X
X