"bir miktar eğlence olmadıkça; hiçbir şeyi başaramazsınız."
-Anonim
Dikkat Çeken Orijinal İş Fikirleri

Dikkat Çeken Orijinal İş Fikirleri

Ömer K.
Ömer K. 41 Takipçi
  • 3 DK
  • 26-06-2018
  • 0 yorum
  • 14K

Dikkat Çeken Orijinal İş Fikirleri

Başarısızlık=Başarı

 Girişimci olmak, bazen en dikkat çeken ve farklı iş fikirleri ile ilgilidir. Yine de en orijinal iş fikirlerinin bile başarı için yeterli olamadığını görüyoruz. Tüketicilerin veya kullanıcıların dikkatlerini çekmek, işinizin başarısını artırabilir. Önemli olan detaylı bir araştırma ve planlama yapmaktır. Eğer fikriniz benzersiz olduğu kadar piyasadaki boşluklara da hitap ediyorsa, belki de vakit kaybetmeden bir şans vermeniz gerekebilir. Yeni girişimcilere ilham vermesi adına farklı ama bir o kadar uygulanabilir beş iş fikrine yer verdik.

 

Geleneksel Bisikletten Elektrikli Bisiklete
 

Elektrikli bisikletler popülerliğini artırıyor. Yokuşlu ya da tamamen düz zeminlerde iyi birer ulaşım aracı olan elektrikli bisiklet fikri, Eric Chow’a ilham verdi. UrbanX firmasını kuran Chow, oldukça basit bir araçla normal bisikletinizi elektrikli bisiklete dönüştürme olanağı sunuyor. 

Üstünüzü kirletmeye hazırlanın. Ama sonuç buna değecek. Arka tekerleğinizi sökün ve UrbanX tarafından tasarlanan ürünü yerleştirin. Gidona sabitleyin ve bir dakika içerisinde yola çıkmaya hazırsınız. Ürün sayesinde bisikleti elektrikli, hibrit ve normal bisiklet olarak kullanabilirsiniz.


İnternet Bağlantılı Çizici 


Joto tarafından tasarlanan bu ürün, yaratıcı iş fikirleri arasında yer alıyor. Çünkü hantal plotter cihazlarının aksine, bu cihaz hem internetle kablosuz olarak çalışıyor hem de duvarınızı bir sanat eseri gibi süslüyor. Bu şekilde yerden tasarruf ederken zamandan da tasarruf edebiliyorsunuz.

Ürün, mekan ve zaman kısıtlamasını ortadan kaldırıyor. İnternete bağlanın, akıllı telefon veya tabletteki çizimi gönderin ve bekleyin. Cihaz size istediğiniz iki boyutlu çizimi sunacak. Hem de dünyanın herhangi bir yerinden…


Patlayan Su Borularına İdeal Çözüm


 

 

Evinizde su borusu patladı ve ortalıkta büyük bir karmaşa var. İlk olarak ne yaparsınız? Tesisatçıyı arayıp beklemekten başka bir şey yok. Ya da en azından eskiden böyleydi. Osiris sayesinde su boruları patlamadan önce haberiniz olacak. Tehlikeyi önceden sezip büyük bir hasara yol açmadan tesisatçıyı çağırabileceksiniz. Kickstarter ile piyasaya sunulan ürün, su basmalarına karşı yenilikçi ve pratik iş fikirleri arasında yerini alıyor.


Manyetik Platform


 

Levitating Tasarım Laboratuvarı’nın sunduğu ürün, alışılagelen yükseltme platformlarından çok farklı. Manyetik askı teknolojisini kullanan Levitating X, benzersiz tasarımlar yapmanıza izin veriyor. Artık ürünlerinizi ve diğer eşyalarınızı havada asılı bir şekilde sergileyebilirsiniz. Ayrıca sergilemek istediğiniz eşyanın dönmesine de izin veren ürün, farklı sergi yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi. İlerleyen zamanlarda ürünlerin her yönden görünmesi için Levitating X farklı işlevlere sahip olabilir.

Lego Yapıştırıcı


 

Numino Loops, lego gibi özel ürünlerin herhangi bir yere yapışmasını sağlıyor. Oyuncak bloklarıyla uyumlu olan yapıştırıcı, fonla ayakta durmaya çalışıyor. Bu iş fikri, özellikle çocukların yaratıcılıklarını desteklemek adına önemli. Bandı yapıştırın ve hayalinizdeki lego dünyasını kurun. Kaykayın üstüne yapıştırın, kendinize özel lego ayakkabı yapın ve sokağa çıkın. Ürün, hayal gücünü bir üst seviyeye çıkarıyor.

"Dikkat Çeken Orijinal İş Fikirleri" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et