"bir miktar eğlence olmadıkça; hiçbir şeyi başaramazsınız."
-Anonim
Dijitalin bile daha fazla dijitalleşeceği bir gelecek geliyor! Kaan Gülten

Dijitalin bile daha fazla dijitalleşeceği bir gelecek geliyor! Kaan Gülten

  • 2 DK
  • 06-04-2020
  • 1 yorum
  • 494

Bu dönemi 2 açıdan ele almak gerekir. Değişen alışkanlıklara ve davranışlara yönelik ürün ve hizmetlerimizi evirmek, yani değişime uyum sağlamak. Eğer buna uyumluysa ev, uzaktan, sağlık ihtiyaçlarına ürün ve hizmetlerimizin ağırlık vermesini sağlamak. Yoksa..

Bu dönem sonrasına hazırlık yapmak üzere geçici tedbirlere başvurmak gerekecektir. Yani düşük maliyet ve kısıtlı imkanlarla süreç sonuna yatırım yapmaya başlamak. Çünkü süreç sonunda, özlenilen her türlü davranış ve alışkanlıkta patlama yaşanacak..

Ancak eskisinden çok farklı bir dünyaya da uyanıyor olacağız. Güç, marka bilinirliği ve ekonomi büyük ölçüde yer değiştirecek. Bu güce bağlı varlık gösteren yapıları da dolaylı olarak oldukça etkileyecek. Ancak bağımsız yapıların hızlı ve esnek olmaları bunu fırsata dönüştürecek.

Bu süreçte zorunluluğun, zaruriyetin dışında kalan dijital pazarda da daralma olabilir. Ancak süreç sonunda en hızlı çıkışı yakalayan yine dijital olacak. Birçok sektör dijitalde varlık göstermemenin bu dönem faturasını ödüyor. İş gücüne dayalı dijital iş yönetimi yapanlar dahil.

Yani dijitali de daha fazla dijitalleştirecek bir gelecek bizi bekliyor. Dijital dünyanın da daha fazla yapay zeka, otomasyona gireceği aşikar. Bu işgücü daralması anlamına geldiği gibi yeni birçok alanın da buna bağlı açılacağı anlamına geliyor. Dolayısıyla yine önemli olan..

Şirketler için önemli olduğu kadar tüm çalışanlar için de konum alınması gereken bir süreç var. Bu ihtiyaçları doğru tespit edip, eğitim, araştırma ile donanım ve bilgi seviyemizi olabildiğince buna hazırlıklı hale getirmeliyiz.

"Dijitalin bile daha fazla dijitalleşeceği bir gelecek geliyor! Kaan Gülten" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
0
Süper
Recep Apk Recep Apk 6 ay önce
Yanıtla
Instagram
Takip et