"önemli olan çok çalışmak değil, doğru yöntemle çalışmaktır. hedefe odaklan."
-Anonim
Dijital Melek Yatırımcılık 4. Dönem Başvuruları Başladı!

Dijital Melek Yatırımcılık 4. Dönem Başvuruları Başladı!

  • 1 DK
  • 28-11-2019
  • 0 yorum
  • 483
Dijital Melek Yatırımcılık programının 4. dönemi başladı. Güvendiği bir fikri veya projesi olan kişilerin, kendilerini duyurması ve daha geniş kitlelere ulaşması için Webtures, girişimci ruhları destekleyerek girişimlerini dijital dünyada pazarlıyor. Kazanan 3 projenin her birine 50.000 TL’lik dijital pazarlama yatırımı yapılacak programın son başvuru tarihi 20 Aralık 2019.

Dijital Melek Yatırımcılık, yüksek potansiyeli olan ve sürdürülebilirliği olan girişimlerin dijital pazarlamanın her alanında desteklenmesiyle gerçekleşen yeni nesil bir melek yatırım modelidir.

Gelen başvurulara fayda, özgünlük gibi kriterler üzerinden titizlikle değerlendirerek seçtiği girişim fikirlerine veya projelerine hiçbir bedel veya hisse talebi olmadan (tamamen melek) dijital pazarlama yatırımı yapılmaktadır.

Kazanan projeler Sendloop, Webtures ve MarsusKolektif House deneyiminden ve tüm ekibin mentorluğundan yararlanabilecek. Webtures’ın projelerden tek beklentisi ise ortaklaşa çıkarılan başarı hikayelerini gururla yayınlama hakkı.

Geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde yaklaşık 1000 başvuru alınan programda, üç aşamalı eleme sürecinin ardından, 50 proje sunumlarını gerçekleştirdi. Üç aylık maratonun sonunda biri sosyal sorumluluk projesi olmak üzere toplamda 3 proje dijital melek yatırım almaya hak kazandı.

Detaylı bilgi ve başvuru için https://www.dijitalmelekyatirimcilik.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.
"Dijital Melek Yatırımcılık 4. Dönem Başvuruları Başladı!" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et