"Türkiye'de beni en çok motive eden iki kelime "hayatta yapamazsın""
-Anonim
Amazon'a Ait Bilmeniz Gereken 3 Alt Marka

Amazon'a Ait Bilmeniz Gereken 3 Alt Marka

  • 3 DK
  • 13-06-2017
  • 0 yorum
  • 1K

Mutfağınıza alacağınız bir mikserden, ofise götüreceğiniz bir kalem setine ve daha pek çok ıvır zıvıra kadar aklımıza gelen herhangi bir şeyi Amazon'dan sanal olarak satın almak tüketicileri hayran bırakmaya devam ediyor. Amazon Prime üyelerinin faydalanabildiği tüm havalı avantajlara ek olarak site, her yeni alışveriş deneyiminizi kolaylaştıracak, az bilinmesine rağmen birçok kullanışlı kısma da sahip.


İşte Amazon'un gerçekten "her şeyin satın alınabileceği mağaza" olduğunu ispatlayan mercek altına aldığımız 3 alt markası:


Amazon Interesting FindsAmazon ana sayfasının yukarısında yer alan "New and Interesting Finds on Amazon" banner'ına tıkladığınızda oldukça özelleştirilmiş bir mağaza göreceksiniz. Amazon'un bu alt markasında uygun fiyatlı ev dekoru ürünlerinden masanız için sevimli süs eşyalarına kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz.  Amazon Interesting Finds, satın alabileceğiniz en yeni, en havalı ve en ilginç şeyleri ustalıkla derliyor. "Eğlenceli", "Yüzyıl Ortası", "Konforlu", “Akıllı Ev" inceleyebileceğiniz ve günlük olarak güncellenen listelerden sadece birkaçı. "Eğlenceli" listesi Amazon'un ana sayfasından sizi bu mağazaya getiren “default” yani varsayılan liste. Eğer size özel seçilmiş ürünlerden oluşan bir liste isterseniz, favori ürünlerinizin sol üst köşesinde yer alan kalp butonuna tıklayın. Böylece Interesting Finds sizin hoşlanabileceğinizi düşündüğü ürünlerin bir listesini oluşturacaktır.


Amazon HandmadeAmazon Handmade, kişiye özel hazırlanmış takılardan, türünün tek örneği vazolara ve zanaatkâr işi kozmetik ürünlerine kadar her şeye sahip. Handmade’e ait bazı siparişlerin hazırlanması ve kargoya verilmesi birkaç gün veya hafta sürse de Prime üyelerine özel kargolama (Prime shipping) ile pek çok ürün zaten mevcut.  Yüzlerce el yapımı ürünün arasından eleme yapmak göz korkutucu görünse de Amazon tüm süreci şaşırtıcı biçimde oldukça kolay hale getirmiş. "Güzellik ve Kişisel Bakım", "Düğün", "Sanat Eseri" gibi alt kategorilere ek olarak zanaatkârların lokasyonuna göre de arama yapabiliyorsunuz.  ABD'den ve 85'ten fazla ülkeden zanaatkâr profili içeren mağazada, tek bir arama sekmesinden tüm dünyadan parçalar keşfedebilirsiniz. Eğer tam olarak aradığınızı bulamadıysanız, pek çok zanaatkar sipariş üzerine parçalar üretmeye açık—bunun için zanaatkarların profil sayfalarına tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Amazon Wedding RegistryDüğününüz hayatınızın en büyük olaylarından ve aynı zamanda en stresli günlerinden biridir. Endişelenmeniz gereken en son şey evlilik hazırlıklarınızdır ve Amazon'un bu versiyonu yeni evlenecek çiftler için kullanılabilecek en kolay ve kullanışlı hizmetlerden. İstek listenize Echo Dot'dan güzel bir çarşaf setine ürün eklemenin yanı sıra Amazon'un Universal Registry eklentisini tarayıcınıza indirebilir ve internette sörf yaparken registry'nize kolaylıkla ürünleri ekleyebilirisiniz.  Eğer gerçekten istediğiniz bir ürün varsa, kaydınıza yorumlar ekleyebilir ve hatta belirli ürünleri önceliklendirebilirsiniz. Düğünden sonra Amazon Wedding Registry, Prime üyelerine %20'lik, Prime olmayan üyelerine ise %10’luk tek sefer kullanılabilecek bir kupon hediye etmektedir.


 


Kaynak: http://www.businessinsider.com/under-the-radar-amazon-sections-2017-6/#wedding-registry-3

"Amazon'a Ait Bilmeniz Gereken 3 Alt Marka" İçin Yorumlar
Kayıt işlemine devam ederek, Girişimci Kafası Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş oluyorsunuz.
Girişimci Kafası'na Giriş Yapmak için Tıklayın
Instagram
Takip et